Hz Yusuf Mostafa Zamani Resimleri

'Resimli Konular' forumunda ZORBEY tarafından 2 Ağustos 2011 tarihinde açılan konu


 1. Mostafa Zamani İranlı aktör. 21 Haziran 1982'de Mazandaran / İran'da doğdu. Annesinin adı, Fâtimâ; babasının adı Siavash'tır. Mostafa adını ona annesi verdi.

  İran sinemasının gözde oyuncusu olmaya aday Mostafa Zamani yi Türk TV'lerinde Hz.Yusuf dizisi ile tanıdık. Asıl mesleği “endüstriyel yönetim” olan Mostafa Zamânî, üniversite eğitimini iyi bir derece ile tamamladıktan sonra ufak rollerle TV dizilerinde yer aldı. İlk büyük projesi, “Joseph, The Prophet (Hz.Yusuf)” dizisidir.


  Zamânî, bu rol için 3000 kişi arasından seçilmiştir.
  Çocukluğunda ve üniversite yıllarında farklı oyunlarda yer alan Mostafa, Hz.Yusuf rolü ile kusursuz performansını herkese göstererek İran TV’leri tarafından ödüllendirildi. Tüm İran basını, kendisi hakkında yazılar yazmaya, resimlerini yayınlamaya başladılar. İran'da çokça sevilen Mostafa Zamânî, şu sıralar 2. sinema filmi olacak olan “AAL” filminde oynuyor.
  Hobileri arasında binicilik yapmak vardır. Mizah duygusu gelişmiştir.  Mostafa Zamani Fotoğrafları

  Mostafa Zamani.jpg Mostafa Zamani-2.jpg Mostafa Zamani-3.jpg Mostafa Zamani-4.jpg Mostafa Zamani-5.jpg Mostafa Zamani-6.jpg Mostafa Zamani-7.jpg Mostafa Zamani-8.jpg Mostafa Zamani-9.jpg Mostafa Zamani-10.jpg
    2. acaba gerçekte de bu kadar iyimi?
    3. evet sizce yüzünden belli değil mi?
   


Yükleniyor...