Hürrem Sultan Deniz Kızı Oldu

'Medya Bölümü' forumunda EyLüL tarafından 12 Ara 2012 tarihinde açılan konu

 1. [​IMG]
  14 ünlü, LÖSEVin 2013 yılı takvimi için lösemi ile mücadele eden çocuklarla birlikte kamera karşısına geçti ve onların en sevdiği kahramanı canlandırdı. Takvimin geliri lösemili çocukların tedavisinde kullanılacak.Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV), trendus.comun Benim yılım, benim kahramanım projesi kapsamında 14 ünlü ile 2013 LÖSEV özel takvimini hazırladı.

  [​IMG]

  Beren Saatten Meryem Uzerliye, Cem Boynerden Alex de Souzaya 14 ünlü isim, LÖSEV takvimi için lösemili çocuklarla objektif karşısına geçti. Ünlülerin her biri, bir masal kahramanını canlandırdı.Benim Yılım Benim Kahramanım adlı 2013 takvimi için lösemili çocuklarla birlikte objektif karşısına geçti ve masal kahramanlarını canlandırdı.

  Geliri lösemili çocukların tedavisinde kullanılacak olan takvim için Beren Saat, Burak Özçivit, Cem Boyner, Meryem Uzerli, Engin Altan Düzyatan, Çağla Şikel, Mert Fırat, Bade İşçil, Alex de Souza, Saba Tümer, Kerem Tunçeri, Kerem Gönlüm, Sinan Güler ve Çağatay Ulusoyun da olduğu ünlü isimler lösemili çocuklarla birlikte kamera karşısına geçtiler.
   
 2. Cevap: Hürrem Sultan Deniz Kızı Oldu

  Bence çok güzel bir çalışma olmuş.En azından lösemili çocukların en çok ihtiyaç duyduğu şey olan moral verme konusunda....
   
Yükleniyor...