Hayko Cepkin yeni resimleri

'Resimli Konular' forumunda ZeuS tarafından 28 Şubat 2010 tarihinde açılan konu


 1. Hayko Cepkin, (d. 11 Mart 1978, İstanbul) Ermeni asıllı Türk vatandaşı piyanist ve müzisyen. Liseyi bitirdikten iki sene sonra Mimar Sinan Üniversitesi’nde şan, solfej ve piyano dersi almaya başladı. Çeşitli yerlerde de piyano ve armoni dersleri gördükten sonra da 1997 yılında profesyonel müzik kariyerine başladı.İlk albümü Sakin Olmam Lazım ile iyi bir çıkış yapan Hayko ikinci albümü Tanışma Bitti ile de hayran kitlesini arttırdı.

  Müzikal Geçmişi [değiştir]Hayko Cepkin, Öztürk, Ogün Sanlısoy, Aylin Aslım, Koray Candemir ve Demir Demirkan gibi isimlerle sahneyi paylaşmıştır. Çalıştığı isimlerin bazılarının albümlerine düzenleyici olarak katkıda bulundu. Son olarak da Murathan Mungan’ın Söz Vermiş Şarkılar adlı albümünde Aylin Aslım’ın seslendirdiği Kimdi Giden adlı bir Yeni Türkü bestesini düzenledi ve Ogün Sanlısoy ile Korkma adlı şarkıyı seslendirdi. Ayrıca Sanlısoy’un albümünde yer alan Kaybettik Severken parçasında klavye performansı yer aldı.

  Bu sırada evinin odasında kaydettiği bestelerini hayata geçirme kararı aldı ve Haziran 2005′te Sakin Olmam Lazım adlı albümü piyasaya sürüldü. 2007 yılında da projelerini devam ettirdi ve Tanışma Bitti adındaki ikinci çalışmasını oluşturdu.Teoman’ın Gökdelenler şarkısını, 3 Hürel Grubunun Saygı Albümünde Ağlarsa Anam Ağlar Adı Parçayı, Rapor 2 Rap Grubunun Körebe Şarkısına ve Son Olarak Cem Adrian’nın Emir Albümünde Kelebek Adlı Parçaya Kendi Tarzında Eşlik Etmiştir.


  hayko cepkin yeni fotoğrafları

  Hayko Cepkin yeni resimleri.jpg Hayko Cepkin yeni resimleri1.jpg Hayko Cepkin yeni resimleri2.jpg Hayko Cepkin yeni resimleri3.jpg Hayko Cepkin yeni resimleri4.jpg
    2. Sevdiğim sarkıcılardan biri tesekkürler Zeus :)
    3. çoookkkk sewioRum bu adamı ve şaRkıLaRını emege sagLık
   


Yükleniyor...