Harun Çelik Kimdir,Harun Çelik Biyografisi

'Biyografi' forumunda Wish tarafından 12 Tem 2010 tarihinde açılan konu

 1. Harun Çelik'in Hayatı
  Harun Çelik Hakkında Bilgi


  Harun ÇELİK, barış manço'nun unutulmaz şarkı'sı dağlar dağlar müziği ile hayatımıza girdiVideo klipleri,beste yazarlığı derken hayatımızda uzun süre duyguları ile tanınacak.

  [​IMG]


  Harun Çelik 5 Şubat 1992 de bir kış çocuğu olarak Kars ta dünyaya geldi. Annesi Neşe Hanım ve Babası Metin Beyin ilk çocuğu olan Harunun ikide kardeşi vardır. Harun için ailesinin Yeri bambaşkadır. Hayatta değişmeyeceği tek şey Ailesi ve tüm Sevdikleridir.

  ilk – Orta – Lise Eğitimini küçük yaslarda Yerleştikleri Antalyada Öğrenimini Devam Ettiren Harun, çocukluğu ve İlk Gençliğini Bu Güzel mi Güzel Antalya Limanlarında ve Kumsallarında Deniz ile iç içe geçirmiştir.

  Harunun Müzik Sevdası Çok küçük yaşlara kadar dayanır. İlk Okul 1. sınıfta Şengül Altay Sınıf Öğretmenlerinin İsteğiyle Derslerinde Org Çalınan Harunun Keyifle Öğretmenine Ritim Uydurması ve Daha Sonra Flütle Tanışması Onun Müzikle Arasında Bir Bağ Oluşturmuştur. Orta Okulda 19 Mayıs Kutlamalarında Tüm Okula Canlı Ses Performansı Vermiştir. Lise Yıllarına Doğru Eline Aldığı Gitarı ile Hem Çalıp Hemde Şarkılar Söyleyen Harun Tam Bir Rock Müzik Hayranıdır.

  Harunun Evinde Barış Manço Barış Akarsu Cem Karaca Oka dar Çok Dinlenilen Sanatçılardır ki Barış Akarsu ve Barış Manço'nun Harun Üzerindeki Etkisi Yadsınamaz Bir Gerçektir.

  Harun o dönemlerde dinlemeye başladığı 2000 li rock müzik grup sanatçıları hala dinlemeye devam eder ve onların yerinin her zaman ayrı olduğu kanaatindedir.

  Ve Kendisi Gitar Eğitimine Devam Edip (2010) İlk Parçası Olarak Barış Mançonun Unutulmaz Şarkısı Dağlar Dağları Gitar Eşliğinde Seslendirmiştir.
   
Yükleniyor...