Hangi adsl daha iyi

'Teknik Yardım' forumunda alemşah tarafından 17 Haziran 2010 tarihinde açılan konu  1. [​IMG]
    Şu anda hemen hemen bütün ADSL hizmeti veren şirketler aynı alt yapıyı kullanıyor. Türk Telekom’un sağladığı ADSL alt yapısını firmalar toptan satın alıp size satıyorlar. Yani ADSL’in kalitesini seçmek derken, en iyi ADSL derken alt yapıyı seçme şansınız henüz yok. Fiyatların birbirine çok yakın olması ve dünyada en pahalı ADSL hizmetlerinden birini kullanıyor olmamız da bu yüzden.

    O zaman neye göre ADSL seçimi yapacaksınız? Geriye ADSL aldığınız firmanın müşteri memnuniyeti kalıyor. Müşteri hizmetleri ADSL problemi yaşadığınızda önemli. ADSL’de oluşabilecek problemlerde probleminizi en hızlı çözen ADSL firması şu anda en iyisi olabilir. Müşteri hizmetleri sorununuzu takip ediyor ve en kısa zamanda çözüyorsa, firmayı aradığınızda sizinle ilgilenen kişilere rahat ulaşabiliyorsanız o ADSL firmasını tercih edebilirsiniz. Çevrenizdeki ADSL kullanıcılarına sorun, internetteki forumlardan ve şikayet sitelerinden araştırın. Kendinizde ADSL almak istediğiniz firmanın müşteri hizmetlerini arayıp test edin.

    ADSL’de fiyatlar birbirine çok yakın, neredeyse aynı. İlk abonelik kampanyaları ön plana çıkıyor. Ama yapılan indirimler genelde 24 ay taahhüt karşılığı veriliyor. O zaman doğru seçimi yapmak gerçekten önemli, çünkü ya aldığınız indirimlerden vazgeçip değiştirmek zorunda kalacaksınız ya da 24 ay memnun kalmadığınız interneti kullanmak zorunda kalacaksınız.
     


Yükleniyor...