Hakkari Resimler (Muhteşem)

Ezlemin güzel il il türkiye resimleri paylaşımında ülkemizin en güzide ili HAKKARİ yi nutmuş galiba.... bende dayanamadım sadece ama sadece HAKKARİ manzaralarından oluşan bir konu acmayı uygun gördüm.....

İşte HAKKARİ.................

Ya memleketimizin her ili her yöresi ayrı bir güzel teşekkürler chemist bu güzel fotoğraflar için hem ne edecen elin memleketin resimlerini

Bana gönderdiğin resimlerde beline kadar kardaydın kardan adam misali
Hakkari'nin bu yüzünü görmemiştim,güzel görüntüler paylaşımın için teşekkürler Chemistim emeğine sağlık

:f70:
Ya memleketimizin her ili her yöresi ayrı bir güzel teşekkürler chemist bu güzel fotoğraflar için hem ne edecen elin memleketin resimlerini

"incitanem" ilk resimler hakkarinin bugünkü güzelliğini kalan diğer resimler ise hakkarinin gelecekteki çağdaş yüzünü gösteriyor... Yarencimm karlar erimeye başladı burdaaaa yaşasın su an kar seviyesi 2.7 m ye düştüüüü..

:f70:

Çok güzel ressimler chemist.... Unuturmuyum hiç unutmadım sadece sana bıraktım iyikide bırakmışım süper bir paylaşım hazırlamışssın..Ellerine sağlık..;)

Paylaşım için teşekkürler Chemist
Bence çok kalmamış gelecekteki haline biraz daha uğraşırsak yakındır o günleri görmek

güzel vatanımın güzel bir köşesini senin paylaşımınla görme şansımız oldu metin emeğine sağlık.Ben en çok hakkaride yetişen ters laleleri merak ediyorum çok güzellermiş

güzel vatanımın güzel bir köşesini senin paylaşımınla görme şansımız oldu metin emeğine sağlık.Ben en çok hakkaride yetişen ters laleleri merak ediyorum çok güzellermiş

Ablacim sen istersinde ben yapmazmıyım. Sadece sana özel ters lale konusu açıyorum. Akşama hazır olur. Koyacağım resimlerdeki tüm laleler senin için şimdilik bu kadar elimden geliyor. Lale mevsimi değil olsaydı sana sadece resim mesajı atmak zorunda kalmazdım...