Hadise'nin rakibi Patricia Kaas

'Medya Bölümü' forumunda Dark tarafından 31 Ocak 2009 tarihinde açılan konu


 1. hadisenin rakibi Patricia Kaas

  Fransa'yı Eurovision'da dünyaca ünlü şarkıcı Patricia Kaas temsil edecek. Fransa, Moskova'da düzenlenecek 54'üncü Eurovision Şarkı Yarışması'nda dünyaca ünlü sanatçısı Patricia Kaas tarafından temsil edilecek.

  Fransa, adı bir süredir kulislerde dolaşan Patricia Kaas'ın, 54'üncü Eurovision Şarkı Yarışması'nda kendisini temsil edeceğini resmen açıkladı.

  13 yaşından bu yana sahnelerde olan Kaas, albümleri dünya çapında en çok satan Fransız kadın sanatçısı olarak biliniyor.

  40 ayrı ülkede albüm satışı 16 milyonu geçen Kaas, daha önce Türkiye'de de konserler vermişti.

  16 Mayıs tarihinde Rusya'nın başkenti Moskova'da düzenlenecek 54'üncü Eurovision Şarkı Yarışması'na Fransa adına katılacak olan Patricia Kaas'ın, ülkesini hangi şarkıyla temsil edeceğini 9 Şubat günü düzenleyeceği basın toplantısında açıklayacağı ifade edildi.

  HADİSE İLK YARI FİNALDA YARIŞACAK

  Öte yandan Moskova'da yapılan kura çekimlerinin sonuçlarına göre Hadise, 19 ülkenin katılacağı birinci yarı finaller kapmasında 12 Mayıs'ta sahne alacak.

  İkinci yarı final 14 Mayıs'ta yapılacak. Hadise kura sonuçlarını memnuniyetle karşıladığını belirtirken menajeri "Promosyon turumuzdaki birçok ülke bizimle aynı grupta bulunuyor. Yarı finali rahatlıkla aşarız" dedi.


  Patricia Kaas - Où Sont Les Hommes ?
    2. Cevap: Hadise'nin rakibi Patricia Kaas

  Valla Patricia Kaas'ı bilmem ama biz Hadise'den umutluyuz..:f40: Umarım Türkiye'ye 2. kez birinciliği getirecek.. :f40: Teşekkürler DarK..