Güzellik ve Bakım 2014 Fuarı İstanbul’da

'Güncel Bilgiler' forumunda Eylem tarafından 16 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

 1. Eylem

  Eylem Site Yetkilisi


  Güzellik ve Bakım 2014 Fuarı İstanbul’da

  [​IMG]
  Güzellik ve Bakım 2014 Fuarına İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı ev sahipliği yapacak. 13-16 Mart 2014 tarihleri arasında Güzellik & Bakım 2014 Fuarı’na ev sahipliği yapıyor.

  22 yıldır büyüyerek ilerleyen Güzellik & Bakım Fuarı bu yıl da sektörün önde gelen firmalarını misafir edilecek.Ziyaretçilerin karşısına yeni ürünler ve güzellik bakım yöntemleri ile çıkacak olan fuarın katılımcıları arasında 100’ü aşkın Türkiyeli firma ve kurulacak özel pavilyonlarda ise birçok İtalyan ve Koreli firma bulunacak.

  Güzellik, medikal estetik, kozmetik, spa ve wellness dünyasındaki lider firmalar, bu fuarda ziyaretçilere bakım ve eğitim programları, güzellik yöntemleri, çeşitli ürünler ve daha pek çok yenilik sunulacak.Çok geniş bir yelpazeye kapılarını açacak olan fuar; cilt bakımı ve güzellik alanında uzman estetisyenler, dermatologlar, doktorlar, eczacılar ve kuaförlerden son yenilikler ve uygulanan yöntemler hakkında bilgi ve tavsiye alma fırsatlarını ziyaretçileri ile paylaşacaklar.Güzellik & Bakım’ın bu yıl ev sahipliği yapacağı İstanbul Kadın Kuaförleri ve Manikürcüleri Odası Genel Kurulu, 1500 profesyonel ziyaretçiyi de beraberinde getirecek.
   


Yükleniyor...