Grup hepsi gülçin kimdir?

'Resimli Konular' forumunda Bloom tarafından 23 Kas 2008 tarihinde açılan konu

 1. Grup hepsi gülçin biyografi

  Gülçin Ergül 1985 yılında İstanbul'da doğdu. Orta okulu ve liseyi Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Devlet Konservatuarı Bale bölümünde okudu. Şu an Mimar Sinan Üniversitesinde Modern Dans eğitimini sürdürüyor.
  Yedi yıl boyunca Atatürk Kültür Merkezi Çocuk ve Gençlik Balesi'nin sergilediği oyunlarda rol aldı.
  Özel piyano, şan ve hip-hop dersleri aldı. Reklam jingle'ları seslendirdi. Atatürk Kültür Merkezi Çocuk korosunda rol aldı.

  Grup hepsi gülçin kısaca hayatı

  Gülçin; Gülçin:18.11.1985'TE DOĞMUŞ. 20 yaşında, 49 kg, akrep burcu, kitap okumayı ve yoga yapmayı seviyor. Birçok reklam jingleları seslendirdi. 2 kardeş, grubun en mükemmeliyetçisi ve çok ağırkanlı. Soyadı Ergül.

  Gülçin: 20 yaşında akrep burcu ve takım tutmuyor. grup en deli dolusu. yasemin cemre eren en hanım hanımcığı. yemekten en son kalkar gülçin hadi gülçin hadi diyip durur kızlar. grupta sadece gülçinin kendine ait bir odası var. diğerleri aynı yede kalıyor gülçin onlarlan yatıyor bazen. ama eren onun yanına geliyor bazen. grubun en çok konuşanı eren fazla konuşmayan gülçin ama hepsi grubu röpörtaj yaparken hep gülçini konuştururlar. çünkü gülçin en akıllıları ve sorulara bilinçli cvp verir şimdi kızların kiloları burçlarını yazıyorum gülçin:49-50 kilo akrep burcu eren:49-50 kilo boğa burcu cemre:49-50 kilo yasemin:49-50 kilo başak burcu yasemin grubun en küçüğü olmasına rağmen en kilolu bayanı..  Grup Hepsi Gülçin fotoğrafları

  Grup Hepsi Gülçin.jpg Grup Hepsi Gülçin1.jpg Grup Hepsi Gülçin2.jpg Grup Hepsi Gülçin4.jpg Grup Hepsi Gülçin6.png
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 14 Ağu 2014
Yükleniyor...