Göz rengine göre burç yorumları

'Kadınların Dünyası' forumunda HazaN tarafından 28 Şubat 2011 tarihinde açılan konu


 1. Göz rengine göre astrolojik yorumlar
  Göz rengiyle ilgili burç yorumları

  Yeşil Gözlü İnsanlar :
  Sevdiklerini kırmak istemeyen bir yapılari vardır. Kırıcı olmamaya çok dikkat ederler, çok asabi yaradılışta olmalarına rağmen bu böyledir. Bu yüzden hislerine hakim olmayı başarabilirler.

  Ela gözlüler insanlar:
  Ela gözlü insanların, sezgileri son derece kuvvetli hassas yapıda insanlardır. Yumuşak başlı ve anlayışlı olmalarının altında gururlarına aşırı düşkün ve gururları incindiğinde ne olursa olsun asla affetmeyen bir kişilik yatar. O yüzden yumaşak başlı diye fazla üzerine gitmemek lazım.

  Mavi Gözlü İnsanlar :
  Enerji dolu,hareketli, liderlik vasfı yüksek, eli açık, kişilerdir. Tek kötü yanları biraz hayalperesttirler. Bu yapılari nedeniyle de gerçekleri görmekte zorlanırlar.

  Siyah Gözlü İnsanlar :
  Olaylar karşısında çabuk heyecanlanan,duygu yüklü olan siyah gözlü insanlar disiplini ve düzeni severler.Her duyguya fazla tepki veren siyah gözlülerin kindarlığına dikkat etmek gerekir

  Kahverengi Gözlü İnsanlar:
  Özel hayatlarını rahatlıkla her yerde anlatabilen kahverengi gözlüler, art niyetsiz rahat insanlardır. Bu özelliklerinden dolayı kolaylıkla hayal kırıklığı yaşayabilirler.En büyük olumsuz yanları dünyaya kapalı gözle bakmalarıdır.