Google Olimpiyat İlkeleri Logosu

'Güncel Bilgiler' forumunda Eylem tarafından 16 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

 1. Eylem

  Eylem Site Yetkilisi


  Google Olimpiyat İlkeleri Logosu

  [​IMG]
  Dev arama motoru Google kullanıcılarına yine güzel bir süpriz yaptı.7.Şubat Cuma günkü Google logosunda biz kullanıcılarına Olimpiyat İlkeleri ile sürpriz yaptı. 2014 Kış Olimpiyatları doodle’ı ve olimpiyat ilkeleri hakkında kısaca bilgi bulabileceğiniz bir yazı derledik sizler için.

  Google Olimpiyat İlkelerini ana sayfasında yayınladı. Olimpiyat İlkelerini dünyaya hatırlatan dev arama motoru, simgesel sporcuların yer aldığı doodle ile kullanıcılarını karşılamaya hazırlanıyor.

  2014 Kış Olimpiyatları, Rusya’nın Soçi şehrinde 7-23 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek ve dünyanın pek çok ülkesinden sporcular, çeşitli branşlarda yarışıp hünerlerini sergileyecek..Olimpiyat ilkeleri.Spor faaliyetlerine katılmak bir insan hakkıdır. Her birey herhangi bir ayrımcılığa maruz kalmaksızın, Olimpiyat ruhu içerisinde spor yapma imkanına sahip olmalıdır. Bunu yapmak için dostluk, dayanışma ve fair-play anlayışının hâkim olması gerekmektedir.

  2014 Kış Olimpiyatları, Rusya’nın Soçi şehrinde 7-23 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek ve dünyanın pek çok ülkesinden sporcular, çeşitli branşlarda yarışıp hünerlerini sergileyecek..
   


Yükleniyor...