Gelinlik seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

'Kadınların Dünyası' forumunda Yasemin tarafından 18 Kasım 2013 tarihinde açılan konu


 1. Gelin adayları gelinlik seçiminde nelere dikkat etmeliler bu konuyla ilgili yazımızda kısa bilgiler bulabilirsiniz.Gelinlik seçiminde dikkat etmeniz gereken şeyler nelerdir gelin hep birlikte öğrenelim...

  [IMGALT=https://www.forumdas.net/upl/uploads/gelinlik-nasil-secilir-11331.jpg]gelinlik-nasil-secilir-11331[/IMGALT]

  Gelinlik seçimi nasıl olmalı Kabarık, gösterişli dar kesim, straplez, askılı, tek omuzlu, dekolte, romantik ve doğal, işlemeli, sade gibi çeşit çeşit gelinlik modeli arasından bir seçim yapmak hem heyecanlı hem de oldukça zor bir iştir.

  Öncelikle sitilinizi belirlemelisiniz.Gelinlik arayışında güvenebileceğiniz kaynaklara az sonra değineceğiz ama mağazaları dolaşıp gelinlik bakma noktasına geldiğinizde veya diktirmeye karar verdiğinizde nasıl bir model istediğinize dair aklınızda bir fikir olsun.

  Kır düğünü mü, yoksa kapalı bir salonda mı evleneceksiniz? Nikah dairesinde imzaları attıktan sonra arkadaşlarla gece kulübüne mi gideceksiniz? Ayrıca Gelinliğinizi diktirmeye karar verdiyseniz mutlaka tanıdık bir terziye gidin.Provaların sık yapılması da sonucun istediğiniz gibi olmasını sağlayacaktır.Ayrıca Gelinlik seçmeye giderken makyaj yapmayın. Gelinlik denerken muhtemelen en garip pozisyonlara girecek, bazı fermuarsız modellerde türlü yollardan giymek durumunda kalacaksınız.

  [IMGALT=https://www.forumdas.net/upl/uploads/en-cok-tercih-edilen-gelinlik-modelleri-2922.jpg]en-cok-tercih-edilen-gelinlik-modelleri-2922[/IMGALT]


   


Yükleniyor...