Gecelik ve Pijama modelleri

Yeni sezon trendleri arasında karşımıza çıkmakta olan 2014 bayan pijama modelleri özellikle tarz sahibi bayanların en çok dikkat ettiği modeller arasında yer alarak bizleri karşılıyor.
Son zamanlarda onlarca tasarım ve şık seçimler arasında yer alan eşsiz ve dikkat çeken seçimlerin yer aldığı 2014 pijama modelleri koleksiyonlarında yer alan bu eşsiz güzellikte ki pijamalar sizler için en ideal seçimler arasında yer alacak denebilir.

Gecelik Ve Pijama Modelleri

pijama gecelik8 - Kopya.jpg
pijama gecelik2 - Kopya.jpg pijama gecelik3 - Kopya.jpg pijama gecelik4 - Kopya.jpg pijama gecelik5 - Kopya.jpg pijama gecelik6 - Kopya.jpg pijama gecelik7 - Kopya.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:
Hepside birbirinden şık.İnsanın bunları görünce uyuyası geliyo. Gidip yatayım bari.
Emeğine sağlık HazaN

hepside birbirinden güzeller hanımlar hayırlı olsunnn
yeni modeller
emeğine sağlık hazann
paylaşım için teşekkürlerr

Her biri digerinden güzel. Hangisini seçecegimi şaşırdım, en iyisi hepsini alırım

Ellerinize saglık Hazan

hepsi birbirinden güzel bende tereddüt ettim hangisini alsam acaba en iyisi öylesinem gibi hepsinden alıym birer tane teşekkürler sultanım hepsi çok güzeller emeğine sağlık

hepsi de güzel ama erkeklere maşallah bişi yok hane bizim de pijamalarımız he kızacam he şimdi ne ise ya eline sağlık Modum

Herbiri birbirinden güzel ve şık takımlar seçimler harika emeğine sağlık

hazanımmm hepsi birbirinden güzel artık sen benim için birtane secer kargoyla gönderirsin:) emeklerine sağlık canım..

Ya bunların hepsi sıfır benden canım yaa:(
şöyle balık etine dolgun bayanlara yokmu, biz öveymiyiz:oops:

teşekkürler canım hepsi çok şıklar