Galatasaray'a Yeni Forma!..

Galatasaray'a Yeni Forma!..
Şampiyonluk için gün sayan Galatasaray gelecek sezon için taraftarının ilgisini çekecek yenilikleri hedefliyor. Sarı-Kırmızılı yönetim forma satışlarını artırmak için, forma sponsoru Adidas firması ile birlikte ilginç bir yeniliğe imza atacak.

Yapılan hazırlığa göre Galatasaray gelecek sezon Hollanda Milli Takımı'nın giydiği portakal imajına uygun turuncu renkli forma ile maçlara çıkacak.

Adidas firması ile yapılan görüşmeler sonucu sarı ve kırmızı renklerinin karışımında turuncu rengin oluştuğu düşüncesiyle Galatasaray forma renginde değişikliğe gidecek. Turuncu ağırlıklı formada üç kırmızı şerit fevkalede uyumlu bir şekilde tasarlanmış durumda. Portakal imajlı Galatasaray forması son halini aldı ve başkan Adnan Polat ile yöneticilerin beğenisine sunuldu. Yönetimden onay alan yeni forma için hazırlıklar start aldı ve Temmuz ayından itibaren Galatasaray Store'larda satışa sunulacak.
 
Moderatörün son düzenlenenleri:
Ya bence bizim siyah formamız çok güzeldi.. :(
Formamız turuncu olmamalı diyorumm..
Teşekkürler Jeeny..
 
Sari kırmızıdan başka her rengi giyiyorlar zaten siyahmış yakında beyazda ekler beşiktaşlı yaparız tüm galatasaray camiasını
 
yaa bn bi parçalı forma seven olarak hiiç beğenmedim bu turuncu formayıı..yanii ii hoş güzel falan ama niye turuncu kardeşim bizim takımımızın renkleri SaRı KıRMıZı değil mi nie turuncu siyah beyaz gibi renkleri kullanıosunuz...bn bu işe bi anlam veremedim
 
Üst