Forumdaşı bazı ünlülere sorduk...

reha muhtar

Burdan bütün FORUMDAS üyelerine sevgi ve saygılarımı gönderiyorum iyi aksamlar FORUMDAS her nerede yaşıyor ve yaşatılıyorsanız....

Mehmet Ali Erbil

FORUMDAS yeni konular tüm hızıyla devam ediyor..!! Yeni gelişmeler Parmaktan sonra. ...

İbrahim Tatlıses

Urfada FORUMDAS vardı da biz mi üye olmadık..Tüm forumcuları çok seviyorum...gizliden gizliye takılıyorum ama siyaset bana göre değil,her yazdığımı siliyorum

Anayasa Mahkemesi Başkanı

FORUMDAS üyelerine saygıyla duyurulur.!
FORUMDAS Moderatörler Kanununun D-Fıkrasının C Bendi aşağıdaki şekilde değişmiştir.!
FORUMDAS Moderatör olacak kişi forum meclisindeki 367 toplantı yeter sayısını bulamaza üye olarak kalacaktır.!

Banu Alkan

Neremi, neremi, Haydi beni dansa kaldir.Bu muhtesem sarkilarimla

FORUMDAS'a renk katacagim, ayol iyiki varsin FORUMDAS !!

Bülent Ersoy

Ayoll Ablaniz kurban olsun size Ne güzel paylasimlar yapiyorsunuz FORUMDAS'ın gelecegi cok parlak üye olup katkida bulunmak artik boynumuzun borcu oldu...

AJDAR

Cikata Muz, muz. Ben FORUMDAS 'a mal olmuş bir üyeyim Bu forumda benimsenip takdir gören üyelerdenim Harika bir forum Cikata muz, muz...

Erman Hoca

Artik bende bundan sonra FORUMDAS spor bölümlerinde yayin yapacagim.Ugurcugum su son acilan konuyu geri al ,geri al bak iste orda konu basligina faul yapilmis ama admin arkadasimiz görmemis...

Saadettin Teksoy

Ben Saadettin Teksoy!Bundan sonra bende sizlerleyim! sirlara karismis konulari gün isigina cikartacagim SakSakin FORUMDAS'tan ayrilmayin....

Moderatörün son düzenlenenleri:

o ne Ajdar forumdasa mal olmuş. İnanmıyoruuumm.Birde takdir görmüş. :f1: Nevra ne olur şaka de..... Bu bir kabus olmalı.

Nevra koptum gülmekten. Benden de + rep

ya bu kız beni öldürecek
nereden aklına gelir bulursun bunları
valla koptum allah senide her zaman güldürsün
emeğine saglık kızım süperdi..
tesekkürler..

harika valla çok güldüm

helede ajdar,a

teşekkürler nevracım harikaydı emeğine sağlık eğlenceli paylaşım olmuş

+rep

Moderatörün son düzenlenenleri: