Forumdas herkezin sitesi


Arkadaşlar farkındamısInız, gitikçe forumdas bir kültür sitesi haline dönüşüyor. Buraya gelen yeni bir üyemiz burda kitaplar hakında bilgi, şirler, animasyonlar, resimler aklınıza gelen gelmeyenleride ekliyorsunuz sürekli .Her şeyi bulabilir yakında google yerine bizİm sitemize gelecekler diyorum:) birazda övünelim böyle bir siteye sahip olduğumuz için. hepinize kendi adıma çok tşk ediyorum ve güzel çalışmalarınızı zevkle izliyorum .Bu arada radyomuzu güzel yayın yapan dc lerimizide unutmayalIm ve kaliteli sevyeli formumuza tüm arkadaşları bekliyoruz.
 
Moderatörün son düzenlenenleri:

öncelikle açtığınız güzel başlıkdan dolayı teşekkür ediyorum .son zamanlarda arkadaşlardan çok güzel çalışmalar görüyorum dediğiniz gibi herşey mevcut burda emeği geçen herkese teşekkürler.
 

çok teşekkürler böyle bir konuya deyindiğiniz için meral hanım
evet yazdıklarınıza canı gönülden katılıyorum forumdaslı olmak bence bi ayrıcalık burada her şeyi bulabiliyorum ve tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum güzel ve kaliteli çalışmaları için hep birlikte daha da ileriye sizlerle olmak çok güzel iyiki varsınız forumdas dostları:)
 

Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederiz Meral hanım herkesin bildiği gibi yeni bir yapılanma sürecine girmiştik eksiklerimiz vardı halada vardır bunları hep birlikte yürek yüreğe tamamlıycak ve dahada ilerilere el ele gideceğiz burda yürekler bir atıyor... Böyle olduğu sürecede forumdas.net hep daha iyiye gidecektir
 

Ailemizin her geçen gün daha büyüyüp ve en güzele doğru yol almasıyla bu güzel duygu ve düşüncelerinizle katkıda bulunduğunuz için çok tesekkürler Meral hanım.İyiki varsınız iyiki bizimlesiniz.Sevgiler..
 

tebrikler ceylanım 64 harika bir görüş açısı
çok anlamlı ve doğru bir yaklaşım size
yürekten katılıyorum bu site googleye
rakip olma yolunda...tesekkürler..

şimdi google amca düşünsün ve kendini yenilesin
değilmi ama
 

Güzel sözleriniz icin çok teşekkürler Ceylanım

Forumdas anlatılmaz yaşanır diyorum Yakında 1 numara da şu yazacak: forumdas.net

Böylesine güzel paylaşımların ve dostlukların olduğu yerde olmaktan onur ve gurur duyuyorum.
 

bütün arkadaşlarımızın emeğine yüreğine sağlık .çok güzel paylaşımlar var forumdas.net da hep
beraber olmak, dostluğu ve bu güzel konuları paylaşmak dileğiyle
 

güzel görüşlerin için teşekkürler ceylanım emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürler
 

selam

ÖNCELİKLE AÇTIĞINIZ BU ANLAMLI KONU İÇİN SİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.EVET HAKLISINIZ BENDE SİZE KATILIYORUM ..TÜM DOSTLRIMIN EMEĞİNE YÜREĞİNE SAĞLIK .İYİK SİZLERİ TANIDIM İYİKİ BURADAYIM HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM ... SEVGİ VE SAYGILARIMLA.
 

öncelikle bu başlığınıza teşekkürler bende forumdas .com ailesinin bir üyesi olarak hergün çizgimizin üst seviyelere çıkışını görmek beni onurlandırıyor bütün dostların temennilerine yürekten katılıyorum

radyomuzda gerçekten özveriyle yayın yapan bütün dj arkadaşlarada buradan teşekkürler ediyorum herkesi
forumdas fm davet ediyorum forumdasa emeği geçen herkese saygı ve sevgilerimle
 

Evet gerçekten forumdaş mükemmel şekilde ilerliyor.. Çok güzel bir çizgi yakaladık... Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler...
 

Yeni yüzü ve içeriğiyle, evet geniş çaplı bir potral oldu,
emeği geçen tüm arkadaşlara gençlere ve genç kalanlara :)
 

Duygu ve düşüncelerinizi açıkça ortaya koyduğunuz için çok teşekkürler Meral Hanım. Evet gerçekten çok güzrl bir paylaşım sitesine sahibiz.Neredeydik,nerelere geldik. Bütün bu gelişmelere katkı sağlayan tüm forumdaşlılara burada teşekkür ediyorum.Daha da ilerisi için forumdasta hep beraber el ele diyorum.
 

Meral Hanım size katılıyorum Forumdaslı olmak bir ayrıcalık aranızda olmaktan gurur duyuyorum iyiki varsınız sizleri seviyorummmmmmmm güzel paylaşım içinde çok tskler

Biz Bir Aileyiz....:) :f58:
 
Son düzenleme:

Tavsiye ettiğiniz bir dostunuzdan bunu duymanız çok güzel
bunu bizimle paylaşmanız dahada güzel Meral hanım.

Forumdas ta dostlar birbirine kenetlenmiş ve hep ileri, daha ileri diyoruz
duygu ve düşüncelerinize teşekkürler.
 

Eveet gerçekten çok güzel bir forum ama ben buranın sıcaklığını ve aile havasını seviorum,herkes
sanki akrabammış gibi gelio bağımlı olmak basen iii bişi galibaa
 
Üst