Forumdas Grevde..

Ayselll grevi sen başlatmasan be başlatacaktım zaten biraz hareket gelsin demi ama... Bu arada Hakkari pankartımla, "KATE" in hemen yanıda yerimi almışım senin SAWYER i göremedim ama..

Yaw! Git... Sabahın bu saatinde ne grevi, ben uyuyacagım yaaaaaaa

Valla Patron benim nick var ama ben orada degilem, aha Güzelim, Aysel' im in suçu ;) :

Ay! Ne güzel kaçıyorum, yarın ki ruh durumuma baglı belki me greve katılabilirim

Ayselll grevi sen başlatmasan be başlatacaktım zaten biraz hareket gelsin demi ama... Bu arada Hakkari pankartımla, "KATE" in hemen yanıda yerimi almışım senin SAWYER i göremedim ama..
Aaaaaaa Metin Abicim olur mu.. Kate' in adı olur da Sawyer'in adı olmaz mı.. Sence ben Sawyer ' ı unutur muyum.. Hem Sawyer yazıyor hem de Josh ..

emeğine sağlık AYSELL seni tebrik ediyorum . Patrona kaç günlerdir Kingggg Kinggggg diyorum da sesimi duyuramıyorum grevde bende varım belki patron sesimi duyar

[TABLE="width:80%;background-image:url('https://www.forumdas.net/images/toolbox/backgrounds/21.gif');border:5px double red;"][CELL="filter:;"] Bunlar ne yaff :)):))) Harika Olmuşlar Emeğine Sağlık Aysel [/ALIGN][/CELL][/TABLE]

dünden beri bakıcam bir türlü fırsat bulamadım nihayet baktım sonunda

aysell kaç gün sürcek bu grev durumu ben hazır alışmışken tembelliğe iyi gelecek sanırım

süper olmuş teşekkürler