Fm 2007 de nasıl kulüp başkanı olunur

Fm 2007 de kulüp başkanı olmak, Football manager 2001 başkanlık hilesi, football managerda nasıl başkan olunur

Football Manager 2007 bir menajerlik oyunu, ama size başkan olma olanağı da sağlıyor. Nasıl sağladığını bu rehberde inceleyeceğiz.

“C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2007\data\db\700\edt dizinine gidin. Buradaki “board_takeovers.edt dosyasını açıyoruz. Bu dosyada yapacağımız değişikliklerle geleceğin başkanı olacağız.

“# "BOARD_TAKEOVER" "Joe" "" "Bloggs" "01.01.1980" "England" "Ipswich" "England" "" "Media Corner Ltd" bu satırı bir alt satıra kopyalayın ve baştaki “# işaretini silin. Yani elinizde alttaki gibi bir satır kalsın:

"BOARD_TAKEOVER" "Joe" "" "Bloggs" "01.01.1980" "England" "Ipswich" "England" "" "Media Corner Ltd"

Bunun üzerinden editleme yaparak ne zaman başkan olacağımızı ayarlayacağız. İlk tırnak işaretleri arasına “ismimizi yazıyoruz. İkinci tırnak işaretleri arasına varsa “ikinci isim ve lakabımızı yazıyoruz. Üçüncü tırnak işaretleri arasına da “soyadımızı yazıyoruz. Dördüncü tırnak işaretleri arasına “doğum tarihimizi yazıyoruz. Beşinci tırnak işaretleri arasına “ülkemizi. Altıncı tırnak işaretleri arasına “favori takımımızı ve yedinci tırnak işaretleri arasına “bulunduğu ülkeyi yazıyoruz. Sekizinci tırnakları önemsemeyin kalsın öyle. Dokuzuncu tırnak kısmına da istersek şirketimizi yazabiliyoruz. Sonuç olarak şöyle bir satır ortaya çıkıyor:

"BOARD_TAKEOVER" "Alper" "" "Tufan" "26.06.1990" "Turkey" "Fenerbahce" "Turkey" "" “Uysaler Holding

Bu demektir ki, oyunda Beşiktaş yönetim değişikliği yaptığında başına ben geçeceğim. Favori takım kısmında yazdığınız takımın başına geçeceksiniz. Eğer favori takım kısmını boş bırakırsanız, bulunduğunuz ülke kısmında yazdığınız ülkedeki herhangi bir takıma başkan olacaksınız. Bu kadar basit.

Şimdi satırı böylece yazdıktan sonra dosyayı kaydediyoruz ve çıkıyoruz. Oyunda “Prefernces menüsü “Extra Files sekmesinden “board_takeovers dosyasının işaretlenmiş olduğunu kontrol ettikten sonra yeni oyuna başlayabilirsiniz.

Alıntıdır
 
Moderatörün son düzenlenenleri:
Üst