Ferhat Göçer Kazada yaralandı

#1
Ferhat Göçer kazada yaralandı


Sanatçı Ferhat Göçer bu sabah şoförünün kullandığı otomobilin turist taşıyan midibüse çarpması sonucu meydana gelen kazada ağır yaralandı. Göçer ve şoförü ile midibüste yaralanan turistler Milas Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Kaza bu sabah saat 07.00 sıralarında Aydın'ın Söke İlçesi sınırlarında Bafa Gölü yakınındaki Didim- Akbük Kavşağı'nda meydana geldi. İzmir'den Bodrum'a gitmek üzere yola çıkan Ferhat Göçer'in otomobili, kavşakta dönüş yapan turist taşıyan midibüsle çarpıştı.

Ağır yaralanan Ferhat Göçer ve şoförüyle, midibüste yaralanan turistler Milas Devlet Hastanesi'nde tedaviye alındı.

RAHATLATAN HABER GELDİ

Milas Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Ali Özbey, sanatçı Ferhat Göçer'in tedavi altına alındığını ve hayati tehlikesinin bulunmadığını açıkladı. Dr. Özbey, “Sanatçının rntgeni çekiliyor, tekkikleri yapılıyor. Diğer yaralılarda da hayati tehlike bulunmuyor” dedi.
 
#5
Allah şifalar versin tüm yaralılara :( kaza haberlerinden nefret ediyorum
kendimiz için değilse bile arkamızda bırakacaklarımız için lütfen içimizdeki trafik canavarına dur diyelim :(
 
#6
ülkemizde trafik kazaları gerçektende önüne geçilemeyen bir konu hergün bir sürü insanımızı trafik kazalarında kaybediyoruz kazasız belasız günler dileklerimle geçmiş olsun ferhat göçere ve ülkemize gezmeye gelen türistlere
 
#7
Dün sabah haberlerinde tv de duymuştum, çok üzüldüm, iyi olduğu haberlerini almak rahatlattı. Allahım cümlesine acil şifalar versin inş.
 
Üst