Fenomen Hits 2010 albümü

Fenomen Hits 2010
Fenomen Hits 2010 şarkıları
Fenomen Hits 2010 sanatcıları

Dünyanın en ünlü yıldızlarını bünyesinde barındıran Sony Music ve yerli, yabancı HIT şarkıları kesintisiz dinleyebileceğiniz Radyo Fenomen, bu yıl ülkemizde en çok dinlenen ve istek alan şarkıları bir araya getirdi: Fenomen Hits 2010

Shakira' nın dünya kupası için seslendirdiği ve aylardır liste başı olan şarkısı Waka Waka (This Time for Africa), tüm radyo ve club'ların listelerinde uzun süredir ilk 10'da yer alan "Yolanda Be Cool & DCUP" ve "We No Speak Americano", pop müziğin zirvesindeki isimler Pitbull, Kesha, Britney Spears, Beyoncé, Usher ve çok daha fazlası bu albümde! Ayrıca Sertab Erener, Sıla, Nil Karaibrahimgil, Gökhan Özen ve Murat Dalkılıç gibi ülkemizin en sevilen sesleri Fenomen HITS 2010'da bir araya geliyor!

Radyo Fenomen, dinleyicilerin güncel yerli ve yabancı HIT'leri aynı frekansta bulabilmesini sağlayarak, bu farklı konseptiyle Türkiye'de bir ilki gerçekleştirdi. Web sitesinde günlük ortalama 40.000 ziyaretçisi bulunan Radyo Fenomen, şimdi listesinin en iyi şarkılarının yer aldığı FENOMEN HITS 2010 albümü ile karşımızda!
 
Üst