Farmville 2 genişleme hilesi resimli anlatım

'Sosyal Medya' forumunda Elfida tarafından 20 Eki 2012 tarihinde açılan konu

 1. Farmville 2 arazi genişletme hilesi resimli

  Farmville 2 ücretsiz genişleme hilesi

  Arkadaşlar farmville 2 oynamaya başladıysanız size birkaç küçük ipucu vereceğim. Oyun ilk farmville'e göre daha eğlenceli görünüyor. Grafikler üç boyutlu bu nedenle daha canlı duruyor.

  Lafı uzatmadan farmville 2'de nasıl tek kuruş harcamadan bahçenizi genişletirsiniz anlatayım.

  Facebook oyunlarının pek çoğunda kullanılan Cheat Engine programını bilmeyeniniz yoktur. Eğer bilgisayarınızda varsa hemen açın yoksa ücretsiz bir program olduğu için her yerde bulabilirsiniz. Forumdas.net program indirme linki paylaşımı olmadığı için sadece programın adını vermekle geçiştiriyorum ben konuyu.

  Cheat engine programını indirdiniz ve kurdunuz şimdi yapmanız gerekenleri sırasıyla anlatacağım.

  1- Programı açın ve sol üst köşedeki küçük bilgisayar simgesine tıklayın.

  [​IMG]

  2- Simgeye tıkladıktan sonra oyuna hangi tarayıcı ile girdiyseniz onu seçin.

  a) Mozilla için
  [​IMG]

  Açılan küçük pencerede kırmızı simgeli Flash Player Plugin'lerden alttakini seçin. Open tuşuna basın.


  b) Chrome için
  [​IMG]

  Chrome için ise açılan pencerede genellikle en alttaki chrome simgesi seçiliyor. Ama siz olmazsa diğerlerinide deneyin. Ben mozillada yapmanızı tavsiye ederim daha kolay oluyor.

  3- Şimdi sağda gördüğünüz Value Type 'ın yanındaki 4 bytes 'ı Text yapın ( 1 ) ve üstte bulunan boşluğa coins yazın( 2 ). En üstteki First Scan 'a tıklayın ( 3 ).

  [​IMG]

  4- Şimdi dikkatli olmak gerek. 3 nolu işlemleri yaptıktan sonra solda bir liste çıkacak. 1 numaralı alanda shift tuşu yardımı ile önce en üstteki sayılara basın sonra en alttaki sayıya tıklayın hepsi seçilmiş olmalı. Eğer bu işlem tamamsa 2 numaralı alanda gördüğünüz kırmızı ok ile bu seçtiğiniz sayıları 3 numaralı alana indireceksiniz.

  [​IMG]

  Ctrl+A tuşuna basın ve aşağıdaki alanda bulunan değerlerin hepsini seçin. Sağ tıklayın 4 numarada gördüğünüz Change record a tıklayın. Açılan 5 numaralı alanda Value yazısını seçin açılan pencereye farm bucks yazın sakın entera basmayın.

  5- Şimdi oyuna geçin ve kilitli olan arazilerinizden istediğiniz birisine tıklayın

  [​IMG]

  Şimdi çok hızlı olmanız gerekiyor. Önce Cheat engine e geçiyoruz ve az önce dokunmadan bıraktığımız küçük pencereye ( farm bucks yazdığımız ) Ok diyoruz ve hemen tarlamıza gelip farm parası ile almamızı söylediği yeşil kutucukların hepsine tek tek tıklıyoruz.

  [​IMG]

  Gördüğünüz gibi hepsinde yeşil tık işareti oluştu. Şimdi oyununuzu yenileyin ve bu şekilde tüm tarlaları açmaya başlayın. Hepinize iyi eğlenceler.

  Elfida/Forumdas.net
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 6 Oca 2014
Yükleniyor...