Facebook'tan Çıkma Zamanı

'Sosyal Medya' forumunda Pardus tarafından 30 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu


 1. O gün, bugündür! Peki ama Facebook'tan kaç kişi çıkacak? İşte cevabı olan şaşırtıcı sayı...

  Bugün Facebook'tan çıkma günü

  Facebook'un gizlilik ayarlarının değişip durması, yapılan büyük hatalar ve dahası duyarsız açıklamalar kullanıcıları çıldırttı.

  500 milyon kullanıcıya sahip Facebook'ta bir dalgalanma oldu ve siteyi terketmeyi düşündüğünü söyleyen insanların sayısı arttı. Daha önce memnuniyetsizlik site tasarımındaki değişikliklerdi ama Facebook geri adım atmamıştı.

  Bu defa işler farklı yürüdü ve Facebook yöneticileri "Biz değiştik" diyerek basit, kullanışlı ve işe yarar gizlilik ayarları için söz verdi. Facebook hesabını açanlar şu an yeni ayarları görebiliyorlar.

  Kalabalık değiller...


  Sophos araştırması, kullanıcıların yüzde 60'ının çıkmayı düşündüğünü gösteriyordu. Ancak bu değişiklikten midir, yoksa kullanıcıların "düşünmekle" kalmasından mıdır bilinmez, Quit Facebook Day isimli etkinliğe katılacağını belirten kişi sayısı oldukça az.

  31 Mayıs tarihli etkinlikte Facebook'u terkedeceğini söyleyen kişi sayısı şu an sadece 24.000 civarında. Bu da Facebook kullanıcı sayısının yüzde değil, binde biri bile değil. Elbette kaç kişini çıkacağını etkinlik tamamlandığında ve 31 Mayıs geride kaldığında göreceğiz.
    2. Bencede Facebook İyice Abarttı..=(
    3. Cevap: Facebook'tan Çıkma Zamanı

  ßu Haberi Okuduktan Sonra Çıkacaklar Kervanına Bende Katılacam Galiba...
    4. hesabımı dondurdum bile....
    5. ayhnen yha faceboook berbat oldu iyice sapkınlaştı zevk vermiyor