Facebookta zaman tünelinden nasıl çıkılır

'Sorun Cevaplayalım' forumunda EyLüL tarafından 28 Ocak 2012 tarihinde açılan konu

1. Arkadaşlar zaman tünelinden çıkmak istiyorsanız eklenti bu eklentiyi kurun ama sadece mozillada çalışıyor.

Chrome Zaman Tüneli Kapatmak içinse Eklenti bu eklentiyi kurmanız gerekiyor ..

Şimdilik zaman tünelinden çıkış yapmanın en sağlıklı ve tek yolu bu..Umarım işinize yarar..

2. developers.facebook.com adresine giriş yapıyorsunuz. Açılan sayfada kullanmakta olduğunuz uygulamarın yer aldığı bir liste yer alacak. Bu listeyi sayfanın sol tarafındaki bölümden görebilirsiniz. Burada Facebook Zaman Tüneli ( Time Line ) uygulamasını bulun sağ üstte yer alan “Uygulamayı Düzenle butonuna basın. Alt kısımda “Uygulamayı Sil seçeneği mevcut. Buraya da bastıkran sonra oluşturtuğunuz sözkonusu uygulama silinir ve kısa bir süre sonra profilinizi eski hale getirmiş olursunuz.

3. Arkadaşlar Facebook zaman tünelinden çıkmanın bir yolu yok. Ancak birkaç küçük uygulama kurarak çıkmış gibi görünebilirsiniz. Bunlarda kalıcı çözümler değil malesef geçicidir. Mozilla yada Chrome'a kuracağınız küçük bir uzantı sayesinde profilinizi eski haliyle görüntüleyebilirsiniz.

4. GERÇEK ÇÖZÜM BURDA YAPIN KESİN SONUÇ YAPTIM OLDUUU arkadaslar zaman tunelınden bende cıkmak ıstedım fakat basaramadım sonunda hesabımı sıldım sıldıgım hesap yaklasık 1 ay icinde tamamen sılındı ve sılındıkten sonra aynı hesabımımla tekrar uye oldum fe ortadan kaldırdım baska yolu yok sadece hesabını sılıp 22 gun beklemek o aradada baska hesap kullanınn gercek cozumm buu baska yolu yoookk

5. Arkadaşlar zaman tünelinden çıkanın 1yolunu anlatıyorum. Facebook'a charome den girerek google'ye timeline remove yazıyorsunuz. Karşımıza çıkan 1. siteye giriş yapıyoruz sayfanın sağ orta tarafında bi click here yazısı göreceksiniz, yazıya tıklıyoruz ve başlat menüsünün üst tarafında devam et veya sil diye bir yazı çıkacak. Çıkan yazıya devam et butonuna tıkladığınız zaman karşınıza ekle veya iptal diye 2seçenek çıkacak ekle ye tıkladığınız zaman Facebook zaman tüneli kalkıyor. Ama tekrar İnternet Explorer'den girerseniz zaman tüneli sorunuyla karşılaşabilrsiniz! o yüzden tekrar google Charome yi kullanmalısınız.