Ezel Disizi Kıvanç Tatlıtuğ

'Popüler Diziler' forumunda Wish tarafından 11 Eylül 2010 tarihinde açılan konu

1. Ezel Dizisindeki Sekiz Kim
    Kıvanç Tatlıtuğ Ezel'de Mi Oynayacak
    Ramiz dayının torunu Kıvanç Tatlıtuğ

atv'nin soluksuz izlenen dizisi Ezel'e yeni dahil olacak karakteri Kıvanç Tatlıtuğ'un canlandıracağı iddia edildi.

Ezel yeni sezona yeni isimlerle başlıyor. Haluk Bilgineri kadrosuna dahil eden Ezelin, bir diğer yeni karakteri de “sekiz. Televizyon Gazetesinin haberine göre, dizinin yayınlanan son fragmanında karakterden bahsediliyor. Sekiz, Ramizin yıllardır görmediği torunu

[FLV]http://img638.imageshack.us/img638/8335/file29256.mp4[/FLV]

Çocuğu Kenan Birkanın yetiştirdiğini fragmandaki şu diyalogdan anlıyoruz:

Kenan: Sen de senin yetiştirdiğin hayalperest çocuk da benim yetiştirdiğim kahramanla başa çıkamaz.
    Ramiz: Senin kahramanın ha Benim kanım Kenan, benim kanım.

Fragmanda yeni karakter yalnızca siluet olarak görülüyor. Karakteri Kıvanç Tatlıtuğun canlandıracağı ve yalnızca birkaç bölüm için diziye dahil olduğu kulislerde konuşuluyor.

Ramizin torunu olabilir mi?

Dizinin önceki bölümlerinde, Ramizin oğullarından Selim öldürülürken yanında oğlu Ramiz vardı. Oğlunu okuldan alan Selim vurulmuş, küçük Ramizin silgisi ise ölümüne delil olarak Dayıya gönderilmişti. Oçocuğun Kenan Birkan tarafından büyütülmüş olma ihtimali var, adı Ramiz olduğu için de Sekiz lakabı kullanılıyor olabilir. İddiaların doğruluğunu ise zaman gösterecek.

2. Cevap: Ezel Disizi Kıvanç Tatlıtuğ

Kıvanç'ın dizide yer almış olması çok heyecan verici ama ben Mavi reklamındaki tarzını daha fazla beğenmiştim. İşte buradaki halini

Yükleniyor...