Evlilikte kadin-erkek iliskileri...

- Bir kadin evlenene kadar gelecek endisesi tasir, erkegin gelecek endisesi ise evlendikten sonra baslar.
- Basarili erkek karisinin harcayacagi kadar parayi kazanabilendir; basarili kadin ise böyle bir erkegi bulabilendir.
- Bir erkekle mutlu olmak için onu çokça anlayip az da olsa sevmek; bir kadinla mutlu olmak için ise o kadini çokça sevip anlamaya hiç çalismamak gerekir.
- Evli bir erkek bekara göre daha uzun yasar; fakat ölmeyi daha fazla arzular.
- Kadinlar erkekle evlenirken erkeklerin degisecegini beklerler fakat erkekler hiç degismezler; Erkekler ise evlenirken kadinlarin degismeyecegini umarlar ama kadinlar degisir.
- Bir adam karisina arabasinin kapisini tutuyorsa emin olabilirsiniz : Ya arabasi yenidir, ya da karisi
- Evliligin ilk yilinda adam konusur kadin dinler. Ikinci yilinda kadin konusur adam dinler. Üçüncü yilinda her ikiside konusur, komsular dinler.
- Yeni evlenmis bir adam mutlu ise nedenini hemen anlariz. On yillik evli bir adam mutlu ise nedenini cok merak ederiz...
- Bir genç babasina sorar "Baba, evlenmek kaça malolur ?". Baba cevap verir "Bilmiyorum oglum , ben hala ödüyorum.."
- Evde patron oldugunu söyleyen bir erkege kesinlikle inanmayin. Çünkü muhtemelen baska yalanlar da söylüyordur.
- "Bir erkek evlenene kadar yarimdir; evlenince biter."

[TABLE="width:80%;background-image:url('https://www.forumdas.net/images/toolbox/backgrounds/23.gif');border:6px ridge deeppink;"][CELL="filter:;"] Hepsi doğruda ama erkekler heç yalan sölermi yaaaff ayippp (katılıyorum size) Emeğine sağlık [/ALIGN][/CELL][/TABLE]

- Evde patron oldugunu söyleyen bir erkege kesinlikle inanmayin. Çünkü muhtemelen baska yalanlar da söylüyordur.

Harikasınız Fatoş hanım valla hepsine aynen katılabilirim ama en çok buna katıldım ben

Evliligin ilk yilinda adam konusur kadin dinler. Ikinci yilinda kadin konusur adam dinler. Üçüncü yilinda her ikiside konusur, komsular dinler.
çok güzel bir paylaşımdı emeğine sağlık YAŞAMSEVİNCİ

- Bir adam karisina arabasinin kapisini tutuyorsa emin olabilirsiniz : Ya arabasi yenidir, ya da karisi

Eskidiklerinde kapiyi tutacak bir centilmen yok he yani

Evliligin ilk yilinda adam konusur kadin dinler. Ikinci yilinda kadin konusur adam dinler. Üçüncü yilinda her ikiside konusur, komsular dinler.

Bir erkek evlenene kadar yarimdir; evlenince biter

Emeğine sağlık Yasam sevinci

Süperdi ..Teşekkürler YaşamSevinci.