Evde Sivilce Maskesi

'Kişisel Bakım' forumunda Yasemin tarafından 28 Temmuz 2013 tarihinde açılan konu


  1. Evde Sivilce Maskesi Yapılışı    Evde elinizin altında bulunan kolay malzemelerle yapabileceğiniz sivilce maskesi tarifi paylaşacağız sizlerle denemenizde yarar var sivilcelerinizden kurtulmak istiyorsanız bu sivilce maskesini mutlaka denemelisiniz farkı hemen fark edeceksiniz.

    Öncelikle şunu belirtmekte yarar var her sivilce yüzeysel birşey değildir bazı sağlık problemlerinden kaynaklanıyor olabilir yahut her cilt tipinin vereceğim maskeye aynı tepkiyi göstermesini bekleyemessiniz. Bu nedenle sivilceleriniz kronik bir sivilce sorunu is emutlaka öncelikle doktora başvurmanız gerekmektedir daha sonra bu verdiğimiz maske önerileri gibi önerileri denemenizde bir sıkıntı olmayacaktır.

    Öncelikle sivilce maskesi için gerekli olan malzemeler dört tane normal Asprin birkaç damla limon suyu bir çay kaşığı organik bal.

    Hazırladığımız bütün malzemeleri önce aspirini iyice dövdükten sonra iyice ezilen aspirinin üzerine diğer malzemeleri karıştırın daha önce yıkadığınız temiz cildinize sürün hazırladığınız maskeyi.Bu şekilde 20 dakika kadar bekletin ve ılık su ile yüzünüzü yıkayın bu maskeyi haftada bir defa yüzünüze uyguluyabilirsiniz.