Europe 1400 oyunu

'Oyun Bölümü' forumunda Dark tarafından 24 Haziran 2010 tarihinde açılan konu


 1. Europe 1400 online oyna,


  Europe 1400 Hikaye

  Anno Domini 1400. Dünya değişiyordu ve ortaçağın son kalıntıları silinmek üzereydi. Altın çağ başlamıştı! Başarıyla gerçekleşen ticaretleri ve büyüyen finansal güçleriyle basit köylüler politika ve ekonomiyi etkileme gücü elde etmişti. Bir zamanlar taş tabletlere derince kazınmış sosyal sınıfların sınırları kırılmıştı. Artık basit görülen halk, normalde zengin tüccarların, yetenekli zanaatkarların ve hatta kilise adamlarının sahip olduğu imtiyazlara kolayca sahip olabiliyordu!

  Bir browser oyunu olan Europe1400, sizi doğrudan, hareketli ve faal bir ortaçağ şehirine götürüyor. Burada ailenizin hanedanlığını başlatabileceksiniz. Saygı duyulan bir iş, reklam ve politik yetenekler fakat aynı zamanda biraz da entrika ile fazlasıyla büyük bir ekonomik imparatorluk kurabilirsiniz. Dürüst yol elbette ki itibar kazanmanızın, güce ve refaha kavuşmanızın tek yolu değil. Kendinizi riske atarak karanlık entrikalara giden yolu da seçebilirsiniz.

  İşte bu sebepten şöhretinizi ve servetinizi yükseltecek loncanızı en yüksek seviyeye çıkarmak için zahmetli bir yoldan gitmekten kaçınmayın!


  Europe 1400 Özellikler

  Karmaşık ekonomik sistem
  Malların üretimi ve akıllıca düzenlenmiş bir ticari sistem sizi başarıya, etkili bir güce ve refaha kavuşturur.

  Politik hak olan ortak yönetim
  Laik, kilise veya karanlık makamlar için düzenlenmiş başarılı bir seçim şunları sağlar: Örneğin seçilmiş olan kişiler oyuncu arkadaşlarının anlaşma sağlanamayan faturalarını geçiştirebilir.

  Dost mu düşman mı?
  Pazarda ortaklaşa yapılan iş veya şantaj hatta casusluk? Kendinize uygun yandaşlar bulun ya da rakiplerinize zekice politik manevralar, hedefli sabotajlar ya da el altından yapacağınız entrikalarla zor zamanlar geçirtin.

  Stratejik gelişme
  İmparatorluğunuz büyüsün: Sosyal satatünüze endeksli olarak daha büyük ve etkileyici haneler inşaa edin. Atölyenizi çok daha üretken olmak için geliştirin ve daha çok para kazanın.

  Ölümün ötesinde
  Hanedanlığınızın başlangıcında olabilirsiniz fakat ölüm kapıyı çaldığında iyi yetiştirilmiş mirasçılarınız hanedanlığınızın çöküşünü engelleyecektir.
    2. Cevap: Europe 1400 oyunu

  Ben Üye oldum Böyle Strateji Oyunlarını Severim...Ama Altınım Bitti Nasıl Üretim Yapıcaz Belli Değil=))Biraz Daha Uğraşmam Lazım..