Esra Erol Biyografi

'Resimli Konular' forumunda Blue tarafından 18 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

1. Göçmen bir baba ile Sinoplu ( Ayvancık ) annenin 5 kızından ortancası olarak 12 Mayıs 1982de İstanbulda dünyaya geldim. Babamın polis olması nedeniyle birçok memleket gezdik ve bu sayede ülkemiz insanını daha yakından tanıma şansına eriştim. Tüm çocukluğumun geçtiği yer olan Kütahyada; İlk, orta ve lise öğrenimimi tamamladım. Kalabalık bir ailede kendi iç dünyasında yaşayan ben, ortanca çocuk olmanın verdiği avantaj ve dezavantajlarla büyüyerek, ne abla ne de ufaklık oldum. Şimdilerde geçmişe baktığımda hep kendi bildiğim yoldan ilerlediğimi ve kendi bakış açımın benim için ne kadar önemli bir yapıtaşı oluşturduğunu görüyorum. Kız lisesi “ Çini Seramik ” mezunu olmama karşın meslek olarak Radyo ve Televizyon sektörünü seçtim.

Esra Erol Resimleri

Esra Erol 1.jpg Esra Erol Kimdir1.jpg Esra Erol Kimdir2.jpg Esra Erol Kimdir3.jpg Esra Erol Kimdir4.jpg Esra Erol2.jpg Esra Erol3.jpg Esra Erol4.jpg Esra Erol5.jpg Esra Erol6.jpg Esra Erol7.jpg Esra Erol8.jpg Esra Erol10.jpg