Erkekleri etkilemenin yolları

'Güncel Bilgiler' forumunda ZeuS tarafından 7 Nis 2010 tarihinde açılan konu

 1. Erkekleri etkilemenin yolları nelerdir,

  [​IMG]

  Erkekleri etkilemek için,bazı küçük ipuçları vardır.Aşağıdaki önerilerle istediğiniz erkeği etkilemek artık daha çok kolay.
  Erkekler birlikte olacakları bayanın nasıl özelliklere sahip olmasını ister?
  Onlar için güzellik mi, yoksa zeka mı önemlidir?

  İşte hoşlandığınız erkeği etkilemek için bazı ipuçları;

  1) Kişilikli, karakter sahibi bir kadın..Kimin itirazı olabilir ki? Espri anlayışlarını kaybetmeden, kişiliklerini koruyabilen kadınlar erkekleri her zaman cezbeder.

  2) Erkekler gülmekten çok hoşlanır. Hele onları güldüren espriyi bir kadın yapıyorsa, erkekler o kadına asla hayır diyemez. Ayrıca kendilerinin yaptığı esprilere gülen sevgililer de erkekler için idealdir.


  3) Her ne kadar erkeklerin çoğu, kendileri için söz konusu olduğunda hijyen kurallarına pek uymasalar da, kadınların temiz olmalarını isterler. Hoşlandığınız erkeğin yanındayken, giysilerininiz, tırnaklarınızın, saçlarınızın temiz olmasına ve eğer onu evinize davet ediyorsanız yaşadığınız yerin temizliğine büyük bir özen göstermelisiniz.


  4) Her ne kadar erkeklerin çoğu, kendileri için söz konusu olduğunda hijyen kurallarına pek uymasalar da, kadınların temiz olmalarını isterler. Hoşlandığınız erkeğin yanındayken, giysilerininiz, tırnaklarınızın, saçlarınızın temiz olmasına ve eğer onu evinize davet ediyorsanız yaşadığınız yerin temizliğine büyük bir özen göstermelisiniz.


  5) Hiç bir konuda takıntılı olmamaya özen gösterin. Ya da beğendiğiniz erkeğin yanında bazı konularda takıntılı olduğunuzu belli etmeyin. Yeterince zayıf olduğu halde sürekli kilolarından şikayet eden, sürekli saçlarını düzeltme endişesi taşıyan bir kadın erkeklere çok itici gelir.


  6) Erkeklerin, kadınların yalnızca vücut ölçüleriyle ve yüz güzellikleriyle ilgilendikleri doğru değildir. Birlikte olacakları kadınların zekaları da erkekler için önemlidir. Erkeklerin çoğu, politika, ekonomi ya da bilim gibi konularda tartışabilecekleri, fikir alışverişinde bulunabilecekleri bir sevgili hayali kurar.


  7) Şimdiki erkekler spor yapan, kendine daha iyi bakan kadınları daha çok tercih ediyor. Eğer spor yapmıyorsanız en azından hoşlandığınız erkeğin tuttuğu takım hakkında biraz bilgi edinmenizde fayda var.


  8) Erkekleri etkilemek için abartılı kahkalardan, yapmacık gülümsemelerden uzak durmanız gerekiyor. Bunun yerine tamamiyle doğa, içten, sıcacık bir gülüş hoşlandığınız erkeğin dikkatini çekmek için yeterli olacaktır.


  9) Dişilik, kibarlık, sevecen olmak, çekicilik, bakımlı olmak ve kendi güzelliğiyle başaçıkabilecek olmak erkeklerin kadınlarda aradığı olmazsa olmaz özelliklerdendir. Yani bir erkeği etkilemek istiyorsanız, ona mahalle arkadanışızmış gibi davranmak yerine kadınlara özgü tavırlarla yaklaşın.


  10) Bazı konularda fazla sorun çıkarmadan onunla uyum içerisinde davranan kadınlar, erkekleri elde etmekte daha başarılı olur. Örneğin tuttuğu takımın bazı önemli maçlarını yakınmadan, eğlendiğinizi ona gisterek birlikte izlemeyi ya da yaptığı diğer aktivelerde ona uyumlu bir şekilde eşlik etmeyi deneyin.
  guncel.netten alıntıdır....
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 23 Ara 2012
 2. Cevap: Erkekleri etkilemenin yolları

  Bu kurallarda bayagı bayagı Metroseksüel erkekler icin yazilmis besbelli. :f63:

  Bir erkegi etkilemek icin 1-2 kural vardir da bu cok kapsamli bence. :)

  :) Zeus.

  (Konu ciddi olsa gerekte ben her ne hikmetse güldüm, sorry ) :f30:
   
 3. Cevap: Erkekleri etkilemenin yolları

  Güzel bir peynirli börek hepsine bedel :)))
   
 4. Cevap: Erkekleri etkilemenin yolları

  bkz. Erkeğin Kalbine Giden Yol Midesinden Geçer Hikayesi :) ayhh!.. hiç güliciim yoktu :f196:
   
 5. Cevap: Erkekleri etkilemenin yolları

  İlk maddeye kesinlikle katılıyorum ''Kişilik'' her iki taraf içinde geçerli :f196:

  Gelelim işe yaramayan seçeneğe ;ilgilendiği spor hakında bilgi sahibi olmak :f40: tuttuğu takımın malzemecisinin adını bile bilsen erkeklere yaranılmaz :f40:

  Hem biz bayanlar hiç, tane tane pilav yapma konusunda ne düşünüyorsun? Gel bunu tartışalım diye soruyormuyuz? :f30:
   
 6. Cevap: Erkekleri etkilemenin yolları

  hey Allah'ım :)
   
 7. Cevap: Erkekleri etkilemenin yolları

  Sizi siz yapan şeylerden taviz vermek değil midir, birini etkilemek adına kendi alışkanlıklarınızdan öte davranmaya çalışmak..Ve bunu yapınca ne kadar kendiniz olursunuz.....Siz önce kendiniz olun, bırakın başkaları sizden etkilensin......Ancak bir birliktelik söz konusu olduğunda, tarafların birbirlerinin beğenileri doğrultusunda özlerini zedelemeyecek fedakarlıkları olursa ; Bu da onların güzelliği olur........
   
 8. Cevap: Erkekleri etkilemenin yolları

  :f118::f118:
   
 9. Cevap: Erkekleri etkilemenin yolları

  Neden hep kadinlar,erkeklerİ etkİlemenİn yollarini ariyorlar. Bİrazda erkekler kadinlari etkİlemenİn yollarini arasinlar.kendİlerİnİ akilli sanan erkeklere gİtsİn bu soru.
   
 10. Cevap: Erkekleri etkilemenin yolları

  bence bu süper sizce bir erkek bir kıza arkadaşlarının yanında söylemediği şey ne olabilir .Üstelik bu erkek bu kızla daha önceden dalga geçtiyse? cevap bekliom ltfn
   
 11. Cevap: Erkekleri etkilemenin yolları

  komık erkeklerı etkılemek ıcın yollara basvuran kadınlar yapmayın bu hatayı sonra bu sıte yerıne erkeklerle barısmanın yollarını arayacaksınız
   
 12. Cevap: Erkekleri etkilemenin yolları

  burdakilerin hepsi doğru düşünüyorumda burda yapmadığım 2 şey var 1 bazı konularda takıntılıyım 2 birazcık duygusalım hiç kimsenin hayellerinin yıkılmasına katlanamam o kişiyi tanımıyorsam bile bakın erkeklerin kalbine giden yol mideden geçer denen şey tamamen uydurma onlara yemek yaptığınızda sizi daha çok sevmelerinin nedeni ise onu düşünerek ona emek vererek birşey yaptığınız içindir ve bir erkeği etkilemenin aslında yalnızca 2 yolu vardır ve bu her erkek için geçerlidir onun için birşeyler yapın ve onunla ortak yönlerinizi bulun ama sakına gel biz konuşalım ortak yönlerimizi bulalım demeyin o farketmeden bende çok severim gibi tavırlar kullanın işe yarayacaktır..:) :)
   
 13. Cevap: Erkekleri etkilemenin yolları

  Sizi siz yapan şeylerden taviz vermek değil midir, birini etkilemek adına kendi alışkanlıklarınızdan öte davranmaya çalışmak..Ve bunu yapınca ne kadar kendiniz olursunuz.....Siz önce kendiniz olun, bırakın başkaları sizden etkilensin......Ancak bir birliktelik söz konusu olduğunda, tarafların birbirlerinin beğenileri doğrultusunda özlerini zedelemeyecek fedakarlıkları olursa ; Bu da onların güzelliği olur.....
   
 14. Cevap: Erkekleri etkilemenin yolları

  bence kendinizden taviz vermemelisiinizz . siz bir erkek için kendinizi mi değiştireceksiniz bayanlar ? onlar hiç böyle araştırma yapıyorlar mı sanki ? bırakın onlar bizim için kendilerini değiştirsinler . gerek yok sadece ve sadece kadın gbi davran , alımlı bakmlı ol yeter ;)
   
 15. Bence erkekler kötü kadınları sever☺️ Bir Erkeğe nekadar Duygularını beli edersen okadar Kaçar sizden sevin ama beli etmeden sevginizi zaman zaman beli edin her an terk edecekmiş izlenimi bırakın ki sizi kaybetmekten korksun Erkeğin aşk acısı 1 hafta kadının 1 yılı buluyor bu sebepten verılen Değeri ortaya koymayın yani erkek bu beni asla bırakmaz hep Yanımda olur imajı olmasın böyle bir imaj oldugunda ya terk edilirsiniz yada aldatılır çünkü erkek rahattır ben ne yaparsam yapim bu beni bırakmaz rahatlığı olur o yüzden erkek milletine acımıcaksın kötü kadın olacaksın bak nasıl Kıyametli oluyorsun kadın kaybetmekten korkmamalı bırakın erkek korksun hata erkekler neden kötü kadınları sever diye bir kitap var ALIN okuyun maalesef ki hayatın gerçekleri orda yazıyor çok sevmek değer vermek heleki bu Değeri ortaya koymak size zarar umursamadan her zaman mutluluktur
   
 16. Yaa sevdığımız kişi yemek sevmiyorsa kalbe giden yol mideden gecmez bence. Her seyi denedim etkilemek için olmuyo bu cocuk bendende inatcı cıktı :(
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 14 Şub 2015
 17. Kızlar çok güldüm vallahi :) bende birşeyler eklemek isterim. Bence erkekler en fazla yatakta yapılan fantazilerden hoşlanırlar ve onların dilinden anlayan kadınlar herşeyden daha önemlidir diye düşünüyorum. Öncelikle bir erkeğin karşısında güzel ve alımlı bir bayan olması ve bu bayanın özel sözler ile karşı tarafı tahrik etmesi herşeyden daha önemlidir. Bunların başında gelen şey ise ilişkinin durumuna göre olmakla birlikte yatakta çeşitli fantazilerle bu olayı renklendirmek olmalıdır.
  Bayanlar genelde duygusal davrandıkları için bazı konularda çok cidi hatalar yapabliyorlar ve bu sorun erkekleri etkilemeyi bırakın onların uzaklaşmasına bile sebep olabiliyor. Bu yüzden biz bayanların bunu töpülemesi ve fazla kafaya takmaması gerekir diye düşünüyorum. Şimdilik bu kadar :)
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 11 Haz 2015
 18. Kızlar bu konuda önerdiğim siteyi yazmayı unutmuşum sanırım burada güzel taktikler anlatılıyor tavsiye ederim.
  Ayrıca soruları olan varsa nacizane tavsiyelerim olabilir. :)
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 20 Haz 2015
Yükleniyor...