Erkekler İçin Sevgililer Günü Hediye Fikirleri


Spor özellikle de futbol tutkunu bir sevgiliniz varsa tuttuğu takımın orijinal ürünleri onu her zaman sevindirecektir emin olabilirsiniz. Üzerinde “kalbimin” yazan bir anahtar hediye etmek daha romantik çiftler için uygun olabilir. Anahtarlığını kullanmak istediği her zaman sizin kalbinizin anahtarını görecektir.

Hem sevgilinize hem de kendinize bir hediye vermek isterseniz yakın bir bölgede romantik bir hafta sonu gezisi ayarlayabilir ve baş başa vakit geçirmenizi sağlayabilirsiniz.

Şarap ikiniz içinde ortak bir ilgi alanıysa üzerine aşk mesajlarını yazdırabileceğiniz şarap bardakları ideal bir sevgililer günü hediyesi olabilir.

Dijital baskı ile artık hemen her şeyin üzerine fotoğraf baskısı yapılabilmekte. Sevgiliniz bilgisayar başında çalışıyorsa ikinizin fotoğrafının olduğu bir mouse pad ya da evi için bir yastık yaptırabilirsiniz. Bu tür hediyeler çalışırken veya evde tek başına olduğu zamanlarda sizi hatırlamasını sağlayacaktır.

Erkekler elektronik ürünlere bayılır. Bir ipod ya da küçük bir dijital kamera emin olun onun için en güzel sevgililer günü hediyelerinden biri olacaktır. Aksesuarlardan hoşlanan bir erkek arkadaşınız varsa cüzdan, para klibi, anahtarlık, kartvizitlik gibi aksesuarlar hoşuna gidecektir.

Spor yapıyorsa yaptığı sporla ilgili malzemeler iyi bir sevgililer günü hediyesi olabilir. Örneğin tenis oynuyorsa tenis raketi ya da spor kıyafetleri ile spor ayakkabılar onun için uygun olabilir.

Sevgililer günü için alının hediyeler tüm diğer hediyelerde olduğu gibi karşı tarafa onu düşündüğünüzü gösteren araçlardır. Erkekler için sevgililer günü hediyesi aslında seçimi çok zor değildir. Sadece sevgilinizin ilgi alanlarına dikkat ederek onu mutlu edebilecek hediyeyi bulabilirsiniz.
 
Son düzenleme:

sultanımm ben eşime ne alsam diye düşünüyordum tamda. O bana geçen sene hiçbirşey almamıştı bana bu sene bende aynısını ona yapayım diyorum ne dersin.
 
Moderatörün son düzenlenenleri:

Hazancığım güzel fikirler teşekkürler canım..
 
Moderatörün son düzenlenenleri:

ama olmas ki.. :)

şimdi herkes aynı şeyi mi alacak sevgilisine
 
Moderatörün son düzenlenenleri:
Üst