Erkek modasi renklendi.

ERKEK MODASI RENKLENDİ

Moda kadınlar için değişir, erkekler hep aynı şeyleri giyer gibi geliyor ama aslında öyle değil. Birileri erkeklerin nasıl giyineceğini de düşünüyor; burada en önemli mesele erkeklerin modaya biraz daha sempatik bakmasını sağlayabilmek !

Bu sezon erkek kreasyonlarında en önemli tema özgürlük. En iyi giyinen erkek, kendine özgü giyinen erkektir fikrinden yola çıkılarak son derece kısıtlı giyim kalıpları olan erkekler için kurallar yıkılıyor ve hayalgücü devreye giriyor. Özgürlüğün getirdiği bir diğer olgu doğal olarak, rahatlık. Modacılar erkekleri sıkıcı, kasıcı takım elbiselerden kurtarıyor. Kendine özgü çizgilerle hem şık hem rahat giyinmenin tüyolarını veriyolar.
Rahatlık, özgürlük ve hayalgücü dedik. Bu üç bileşenin ortaya çıkardığı ve kreasyonlarda hemen göze çarpan özellik, renkler. Kim demiş erkekler renkli giyinmezler diye? Bundan böyle yanılıyor! Artık erkekler rengarenk. Pembe pantolonlar, yeşil ceketler, turuncu gömlekler, kırmızı terlikler... Bu yaz mağazalarda erkek reyonları bayanlarınkinden daha da renkli olacak!

Gözleriniz kamaşmış olabilir, ya da düzeltelim, gözlerinize inanamamış olabilirsiniz. Biraz fazla iddialı oldukları doğru; zamanla alışırız herhalde... Biliyoruz ki, bu trende asla alışamayacak , her zaman her yerde, sonsuza kadar cool (!) kalacak erkekler de var ve tabiki onlar için de bazı şeyler bulduk..
Renkli ve eğlenceli ya da cool, bu sezon ruh halinizi ve kişiliğinizi ifade eden giysiler bulmakta hiç zorluk çekmeyeceksiniz. Bir yerlerde mutlaka size uygun bir şeyler vardır!
 
Üst