Ender Saraç Kimdir, Resimleri

'Biyografi' forumunda Masal tarafından 24 Ağu 2012 tarihinde açılan konu

 1. Ender Saraç Hayatı ve Fotoları


  Ender Saraç Biyografisi


  [​IMG]

  1959 yılında İzmir Bornovada dünyaya gelen Ender SARAÇ, Bornova Anadolu lisesi ve ardından Ege Tıp Fakültesini bitirdi. Erzurumun İspir ilçesinde Kırık Nahiyesi ve Civar köylerde mecburi hizmetini tamamladı. Askerliğini Çorluda Alay Tabibi olarak bitirdikten sonra İzmirde aile hekimliği ihtisasını tamamladı.

  Türkiyenin ilk Doğal Tıp Estetik Merkezi olarak 1994 yılında HAY SAĞLIK Merkezini kurdu. Ve aynı zamanda Türkiyenin ilk Doğal Arınma Merkezi olarak Ulustaki Doğa Arınma Merkezinin de kurucularındandır. Doğal ve Sağlık yaşam üzerine yazılmış olan “Ayurveda Kitabı kısa sürede büyük tirajlar elde ederek 14. baskıya ulaşmıştır.Türkiyede sağlıklı yaşam konusunda insanlarımızı bilinçlendirmek amacı ile birçok Televizyon programı, Röportajlar, Seminer ve Konferanslarla yararlı bilgileri paylaşmıştır. 1994 yılında kurmuş olduğu Doğal Tıp Derneğinin Genel Başkanlığını da yürüttü.

  Dr. Ender SARAÇ şuanda kendi kliniğinde görevine devam etmektedir. Şuanda birçok ünlü isimin koruyucu hekimliğini yapmakta ve hastalıklarının üstesinden gelebilmelerine yardımcı olabilmektedir.

  Ender SARAÇ 2002 yılında 2. kitabını olan “Ayruveda Sağlıklı isimli kitabı ile 21 baskı yaparak Türkiyenin en çok satan kitapları arasına girdi.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
Yükleniyor...