Ender Saraç Kimdir, Resimleri

'Biyografi' forumunda Masal tarafından 24 Ağustos 2012 tarihinde açılan konu


 1. Ender Saraç Hayatı ve Fotoları


  Ender Saraç Biyografisi


  [​IMG]

  1959 yılında İzmir Bornova’da dünyaya gelen Ender SARAÇ, Bornova Anadolu lisesi ve ardından Ege Tıp Fakültesini bitirdi. Erzurum’un İspir ilçesinde Kırık Nahiyesi ve Civar köylerde mecburi hizmetini tamamladı. Askerliğini Çorlu’da Alay Tabibi olarak bitirdikten sonra İzmir’de aile hekimliği ihtisasını tamamladı.

  Türkiye’nin ilk Doğal Tıp Estetik Merkezi olarak 1994 yılında HAY SAĞLIK Merkezini kurdu. Ve aynı zamanda Türkiye’nin ilk Doğal Arınma Merkezi olarak Ulustaki Doğa Arınma Merkezi’nin de kurucularındandır. Doğal ve Sağlık yaşam üzerine yazılmış olan “Ayurveda” Kitabı kısa sürede büyük tirajlar elde ederek 14. baskıya ulaşmıştır.Türkiye’de sağlıklı yaşam konusunda insanlarımızı bilinçlendirmek amacı ile birçok Televizyon programı, Röportajlar, Seminer ve Konferanslarla yararlı bilgileri paylaşmıştır. 1994 yılında kurmuş olduğu Doğal Tıp Derneği’nin Genel Başkanlığını da yürüttü.

  Dr. Ender SARAÇ şuanda kendi kliniğinde görevine devam etmektedir. Şuanda birçok ünlü isimin koruyucu hekimliğini yapmakta ve hastalıklarının üstesinden gelebilmelerine yardımcı olabilmektedir.

  Ender SARAÇ 2002 yılında 2. kitabını olan “Ayruveda Sağlıklı” isimli kitabı ile 21 baskı yaparak Türkiye’nin en çok satan kitapları arasına girdi.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   


Yükleniyor...