En Kral Sözler burada


Bir nefes çektim cigaradan son birkez baktım hayata
Bitsin artık herşey tamam gidiyorum elveda dünya

GencLigimizi Yakanlara Sevdgimizi eLimizden aLanLara KoLlmuza Jilet attıranLara, isyanım ALLah'a DeğiL Tüm ALLaH’SızLara…

hayat kovaLadığın yoLLarda çiziLmiş oLsa biLe bu yoLLardan birini seçeceksin, seçtiğin yoLda öLüm oLsa biLe seLam verip geçeceksin…

Piskopat İstanbul Sokaklarında Cesedimi Bulmuşlar Sela Diye Fermanımı Okumuşlar Ne Ferdi Ne Orhan Anladı Halimi Şimdi Sen Söyle Müslüm Baba Nereden Sevdim O Zalimi...!

Fırtına bora deniz Dalgası deli deniz Gözleri karadeniz

Seni Sevdim Diye Sanma Kalbim Yetimdir...
Ölürümde Yalvarmam Çünkü
Aşkım Asaletimdir...!

Sevmek Mi? Hiç Tatmadım Ya Gülmek? Çoktan Unuttum..Yaşamak Mı? Boşverr! Aşk Nemi?Büyük Bir Yalan….Mutsuzluk Mu? İşte O Benim Dünyam…

Kırıyorsa Sözlerim Susarım Bir Daha Konuşmam……Rahatsız Ediyorsa Varlıgım Ölürüm Bir Daha Karşına Çıkmam…..Rahatsız Eden Sevgim İse Kusura Bakma Ona Engel OLAMAM…!

Sakın üzmesin seni karşılıksız sevgiler bağrına taş basarsın acılar bir gün diner giden gitsin aldırma yangınlarda söner sakın bakma arkana krallar önde gider...!!!

Seven bir kez ÖLÜR,Ölen bir kez GÖMÜLÜR.Benim sevgim ne ölür ne de gömülür.!

Hey! mezarcı bana öyle bir mezar yapki kara toprağa dert olsun üstüne öyle DERTLİ yaz ki SEVGİLİM okudukça KAHROLSUN...............

ben yollarda da yürürüm kıaldırımlar senin olsun yeni sevgili bulmuşsun hayırlı olsun bende buldum bi tane bu da sana kapak olsun…


Kavuşmak Ölüm ise Hasretin zulüm…Elbet kavuşuruz Bekle be Gülüm…!tek Sana aittir Kanayan şu GönLüm..!ben Yolumu çoktan Çizdim…Ya Sen Ya ÖlÜm..!

Sen dardaysan Ben zordayım…Sen ateşteysen Ben kordayım…Bir gün Bu dünyadan Göçüp gidersen…Bil Ki Senden Önce Ordayım…!

Aşkımız için Kan akıt Dersen!dünyanın Atar damarını Keserim..!!illede Senin kanın OLSUN dersen..!BeN sEnİ kArA tOpRaKtAdA sEvErİm..!

Hoşca Kal… ALLAH”A Emanet ol…Tabiki ALLAH”IN Varsa…Hoşca Kal… Aşk Sende Kalsın..Sanmam Ama Bir İşine Yararsa…


eğer bir gün gururunu yenip bana geri dönmek istersen sakın dönme çünkü senin gururunun bittiği yerde benim gururum başlar..

insanı en Kolay ''Aglatan'' Sevgili
En Kolay aldatan ''Dostlarıdır''
Hayatta Hiicbirşeye ''Güvenme''
Beyaz Gülün Bile Gölgesii
''SiYaHTiR''

Adımız SelayLa başladı EzanLa Biter İsteyene deiL alayına Gider.

Seni severken
Bu aşk
Nereye varacak diye hiç düşünmedim.
Düşünseydim zaten sevemezdim

sana taptığım kadar paraya tapsaydım milyarder, Allah'a tapsaydım peygamber olurdum…

Elimde kadehim, masada sana ait olan içkiye bakarak,
Şerefine değil! Şerefsizliğine diyorum!..

Tek tesellim kadehler.. başka bir şey istemez ..sarhoş etsin yeter ki rakı şarap..fark etmez..

Madem ayrılığa hüküm giymiş bu yürek ; O zaman ölmek için yaşamak gerek !!!

Şunu bil ki terk edenim sen yüreğimi hiç haketmedin...

Bu mesajı silersen benden hoşlanıyosun, silmezsen beni istiyorsun, cevap verirsen beni seviyosun, vermezsen bensiz yapamıyosun, hadi bakalım ne yapacaksın!!!

Birini sevdim araba çarptı, birini sevdim kanserden öldü, birini sevdim çatıdan düştü, bak kızdırma seni de severim


Özür dilerim ellerini tuttuğum için. Özür dilerim gözlerine baktığım için. Özür dilerim seni sevdiğim için. Ve çok ama çok özür dilerim, seni İNSAN yerine koyduğum için!

Sanma ki aşkınla delirdim şimdi, nefretim bağrımda hançer misali gezerim, bu satırları okursan çok daha iyi anlarsın beni NEFRETİMSİN artık SEVDİĞİM değil!

Yıllar derdin, yıllar geçti. Hayatım derdin, sayende hayatım mahvoldu, şimdi ne diyeceksin? Bırak da bir kere ben birşey diyeyim: Sana yazıklar olsun!

Ağlamak çocuklara, affetmek Allah'a mahsustur. Olur da birgün yanlış yaparsan, çocuk değilim ağlamam, Allah değilim affetmem.

Eğer hayat birgün bize oyun oynayıp, seni başkasının kollarına atarsa; seni dansa kaldıracak ilk müzik benim cenaze marşım olsun...

Bu Davullar Senin Dügününe Benim Cenazeme Çalıyor…Bu Kalabalık Senin Dügününe Benim Cenazeme Geliyor…Senin Üzerine Çiçek Benimse Toprak Atacaklar..Senin Nüfusuna Evli Benimse Ölü Yazacaklar…!

Bir silahım olsaydı eğer, yokluğu sırtından, kaybetmeyi kalbinden ve sensizliği alnının ortasından vururdum…

Serseriler Ne Aglamayı Nede Sevmeyi Bilirmiş, Olaki Sevdi Bir Kez Severlermiş Ve Olaki Agladı Gözyaşının Düştügü Yerde ölürlermiş.


Neyin bildin ki Degerini Benimkini Bileceksin! Bunuda tabiI Mahvedeceksin.

Bizim rahat etmedigimiz yerde kimse istirahat edemez.. Keyfe Keder! Kralına Degil!! Alayına Gider!!!

Kavuşmak Ölümise Hasretin zulüm…Elbet kavuşuruz Bekle be Gülüm…!tek Sana aittir Kanayan şu Gönlüm..!ben Yolumu çoktan Çizdim…Ya SeN Ya ÖlÜm..!

Sen dardaysan Ben zordayım…Sen ateşteysen Ben kordayım…BİR gün BU dünyadan GÖÇÜP gidersen…Bil ki Senden önceAşkımız için Kan akıt Dersen!dünyanın Atar damarını Keserim..!!illede Senin kanın Olsun dersen..!Ben seni kara topraklarda severim..!

Gül bahçesin de geçsede ömrüm inan üstüne gül koklamam gülüm.Seni koklamak olsada ölüm.! !o an ugrunda ölmeye deger be gülüm..!

Bugün yeni bir meyhane keşfettim mezarlığın karşısında. Bir gün beni arar da bulamazsan ya meyhanedeyim ya da tam karşısında.

Serseriyim sokaklar evim, serseriyim adam gibi severim, bana bir adım gelene ben on adım giderim.Dinle cici kız dinle zannedersinki serseri ağlamaz, serseri bi kayboldumu onu kimse bulamaz, şimdi anlıyorsunya, şehirlerin asi kızı hiç kimse serseri gibi sevipte aşık olamaz
 
Üst