E-faturaya Geçene 10 Dakika Ücretsiz Konuşma


Türkiye’de ilk defa “e-fatura” uygulamasını başlatan ve kağıtsız fatura sayesinde kağıt tasarrufu sağlamayı hedefleyen Türk Telekom, e-fatura için başvuran müşterilerine ayda 10 dakika ücretsiz konuşma hediyesi veriyor.


Türk Telekom, Maliye Bakanlığı’ndan aldığı onay ile Türkiye’de ilk defa elektronik fatura dönemini başlatmış ve 1 Şubat 2008 tarihi itibarıyla yapılan konuşmalara ilişkin her faturanın Türk Telekom’a ait nüshasını elektronik ortamda saklamaya başlamıştı.

Bu uygulamaya kadar her ay 2’şer nüsha basılan faturaların müşteri kopyalarını da elektronik ortama geçirmek ve daha fazla kağıt tasarrufu sağlayarak çevreye katkıda bulunmak isteyen Türk Telekom, müşterilerini kağıtsız fatura kullanmaya teşvik etmek için büyük bir kampanya başlattı. 2008 yılı içerisinde Türk Telekom’dan kağıt fatura yerine elektronik fatura almayı talep eden tüm müşteriler, başvurdukları ayı takip eden aydan itibaren 2008 yılı sonuna kadar her ay 10 dakika ücretsiz şehiriçi konuşma süresi kazanacak.

E-fatura uygulaması ile isteyen müşterilerin faturalarını elektronik olarak almaları ve aynı zamanda fatura tutarlarının ve son ödeme tarihlerinin her ay kendilerine SMS yoluyla bildirilmesi sağlanacak. Faturalarını e-fatura şeklinde almak isteyen müşterilerin 444 1 444’ü araması veya
Linkleri görmek için üye ol Giriş yap veya üye ol.
adresinden online başvuru yapması yeterli olacak.
not:alıntıdr
 

[CELL="filter:;"] [grade="FFA500 FF0000 FF1493 0000FF 800080"]Gerçekten mi ben senden duydum
eyer öyle isehem bizim için hemde devlet için çok faydalı olacak
bilgi verdiyin için ben şahsi adıma çok tşkr ederim[/ALIGN][/CELL]
[/ALIGN]
 

Ağaçlarımızı kesmeyelim, kesenlere sebep vermeyelim lütfen bu kampanyaya katılalım, çevremizdeki insanlarında katılmalarını sağlayalım.
 
Üst