Dünyanın En Büyük Kazağı Nerede Yapıldı?

'Bunları biliyormusunuz' forumunda Yasemin tarafından 15 Şub 2013 tarihinde açılan konu

 1. Dünyanın En Büyük Kazağı Türkiye'de  Dünyanın en büyük kazağı nerede hiç düşünmüşmüydünüz arkadaşlar.Şaşırdınızmı böyle bir başlık görünce tabiki bence hiç şaşırmayın bakın Dünyanın en büyük kazağı neredeymiş bunu öğrenince dahada çok şaşıracaksınız..

  [​IMG]

  Dünyanın En Büyük kazağı Batiad, Bayrampaşa Tekstilci ve Sanayici İş Adamları Derneği tarafından hazırlandı.Bu dev kazak ile Türkiye bir dünya rekoruna imza atmış oldu.Dünyanın en büyük kazağı Daha önce Peru tarafından alınmıştı rekor kazağın tasarımı 15 gün, üretimi ise 30 gün sürdü. Dev kazak 500 kg, yani 90.000 metre ip kullanılarak hazırlandı ve böylece Dünya rekoruna ulaşmış oldu.
   
 2. Cevap: Dünyanın En Büyük Kazağı Nerede Yapıldı?

  Ayrıca bu ödül muhteşem bir defileyle taçlandırılmaya hazırlanılıyor.. Defile tarihi 19 Şubat Salı günü saat 18:00de, Bayrampaşa Belediye Binası önünde gerçekleştirilmes bekleniyor.
   
 3. Cevap: Dünyanın En Büyük Kazağı Nerede Yapıldı?

  Küçük bir ayrıntıda ben paylaşmak istiyorum arkadaşlar.

  Düzenlenecek Defile'yi Deniz Akkaya ve Korhan Abay sunacak.Ayrıca Banu Noyanın koreografisiyle gerçekleşecek olan defilede aralarında Şenay Akay, Şebnem Schaefer, Irmak Atuk, Ece Gürsel ve Hasan Yalnızoğlunun da bulunduğu 30 manken podyuma çıkacak
   
Yükleniyor...