diş ağrısı için dua

'Dualar ve Faziletleri' forumunda HazaN tarafından 20 Tem 2010 tarihinde açılan konu


 1. Diş ağrısında okunacak dua


  Diş ağrısı dayanılmaz bir ağrıdır ve hep gecenin bir köründe başlar. O anda yapabilecek çok fazla birşey yoktur.
  Böyle bir durumda önereceğimiz şudur...
  Bir kimsenin dişi ağrırsa, sağ elinin şehadet parmaını ağrıyan dişin üzerine koyarak şu aşağıda yazılı olan duayı okur.

  (Elif lam mim sad. Kaf ha ya ayın sad Ha mim ayın sin kaaf La ilahe illa hüve rabbül arşil azıymi. Üskün eyyühel vec'u billezi in yeşe yüskiniirriyha feyazlelene revakide ala zahirihi ve lehü ma sekene filleyli vennehari ve hüveassemiy'ul aliymü.)


  Bir başka yöntem ise şöyle:

  Bir çorba kaşığı yemek tuzu üzerine yedi defa Fatiha-i şerifeyi ve üç kere de: (Ve nünezzilü minel ku'ani ma hüve şifaün ve rahmetün lil mü'miniyne üskün eyyühel vec'u billahillezi lehü ma sekeni filleyli vennehari ve sallallahü ala seyyidina muhammedin ve ala alihi ve sahbihi ve selleme)

  Okuyup üfle, sonra bu tuzu yarı bardak kadar bir suya koyarak onunla dişlerini çalkala. Cenab-ı Vacibü'l Vücud Hazretlerinin izni keremiyle ağrı derhal kesilir ve bu su ile her gün dişlerini çalkalayan kimse asla diş ağrısı görmez.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 16 Mar 2013
 2. Yaptım hemen geçmedi ama tüm kalbimle geçeceğine inanıyorum allah razı olsun kardeşim.
   
 3. arkadaşlar nolur yardımda bulunun dişim çok ağrıyo bu yöntemleri deniycm insallah geçer benim için dua okuyun
   
 4. Arkadaşlar benimde dişim çok ağrıyor dediklerinizi aynen yaptım. Diş ağrım hemen dindi . Yüce Rabbim hepimize şifa verir inşaallah ..
   
 5. bu dua yı ve yöntemi buraya koyandan YÜCE ALLAH bin kez razı olsun. Dişimin ağrısını hiç bir ilaç dindiremedi. Ama burada yazanları yaptım ağrı durdu.
   
 6. arkadaşlarrr bence tuzlu suya dua okuyup gargala yapıın duadan daha çokk etkili ben yaptım şuan çokk mutluyum hemen iğleşdi duada okudum pekk etkili olmadı bu ağrıya
   
 7. geçenlerde de denemiştim gerçekten işe yaramıştı ben her iki duayıda yaptım, şimdi yıne ağırıyor ve biraz önce denedim yavaş yavaş geçiyor çok şükür. çok saolun
   
 8. arkadaşlar inanmayacaksınız belkı içinizden hadi be diyenler olacak ama 3 gundur 20 lik dişim çürük we bir parcası kırıldı gargara aldım kullandım dişinol aldım kullandımkürdanla karıstırdım kanatana kadar ama nafile kesilmedi ağrı bu duayı okudum tuz lu su formulunu denedım daha ılk çalkalamamda domates çekirdeğine benzer bişi geldi ağzıma gunlerdır fırcalıyorum kurdan durtuyorum da cıkmadı 1 yudum suyla cıktı allahın işi kalben edilen dua kabul olur dıyorum allah rahatlık wersın...
   
Yükleniyor...