dennis hopper resimleri

'Resimli Konular' forumunda Dark tarafından 1 Nisan 2010 tarihinde açılan konu


 1. Dennis Hopper'dan Hayranlarına Veda
  Prostat Kanseri Olan ve Doktorlarına Göre Çok Az Ömrü Kalan Amerikalı Oyuncu Dennis Hopper, Hayranlarına Veda Etti.

  Prostat kanseri olan ve doktorlarına göre çok az ömrü kalan Amerikalı oyuncu Dennis Hopper, Hollywood'un ünlü Yıldızlar Bulvarı'nda hayranlarıyla buluşarak onlara veda etti.

  Egyptian Sineması'nın önünde düzenlenen bir törene, Jack Nicholson ve Viggo Mortensen de katıldı. Dünyanın birçok ülkesinin yanı sıra Alman kanallarının geniş yer ayırdığı törende Hopper'ın yıldızı kaldırımdaki yerini aldı. Törende; oyuncuya içinde yıldız olan bir plaket verildi. Başında kasket olan, ayakta durmakta zorluk çeken ve çok zayıfladığı dikkat çeken Easy Rider', ?Apocalypse Now' filmlerinin unutulmaz oyuncusu Hopper, ?Burada bulunan davet ettiğim herkes ve davet etmediğim bazıları hayatımı olağanüstü zenginleştirdi. Kansas'ta bir çiftlik çocuğu olarak asla göremeyeceğim bir dünyayı görmemi sağladılar. Hepinizi çok seviyorum? dedi.

  Hopper, 14 yıllık eşi Victoria'dan boşanmak için ocak ayında dava açmış; eşinin avukatının anlaşma için görüşme talebini avukatı, ?Hopper'ın çok güçsüz olduğunu? söyleyerek kabul etmemişti.
  dennishopper.jpg dennishopper1.jpg dennishoppercancerdivor.jpg dennishopperexamined.jpg hopperdennis.jpg
   


Yükleniyor...
Benzer Konu başlıkları - dennis hopper resimleri
 1. alemşah
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  709
 2. YAREN
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  2,130
 3. HazaN
  Yanıt:
  1
  Gösterim:
  797
 4. Eylem
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  172