Deniz ve Mehtap dizisi

Deniz, Bodrum’da annesi ile birlikte yaşayan, bir tatil köyünde barmenlik yaparak kıt kanaat geçinen genç ve yakışıklı bir delikanlıdır. Mehtap ise Deniz’in çalıştığı tatil köyünün sahibi Veli beyin gözünden bile esirgediği biricik güzel kızıdır. Deniz anne sevgisi ile büyürken, Mehtap annesini küçük yaşta kaybetmiştir.

Deniz’in en büyük sorunu fakir olmalarıdır. Tek isteği hayalindeki barı açarak fakirliklerine son vermek ve annesini bolluk içinde yaşatmaktır. Deniz’in aksine Mehtap’ın sorunu ise ailesinin serveti yani zenginlikleridir. Babası, İclal ile evleneceği için çok mutsuzdur. En büyük korkusu, servet avcısı olarak gördüğü üvey annesi İclal gibi birinin tuzağına düşmektir.

Deniz, Mehtap’ın kim olduğunu bilmemektedir ve Mehtap da asıl kimliğini Deniz’den saklar.
Birbirine zıt olan Deniz ve Mehtap, pek de romantik olmayan bir şekilde tanışırlar. İtiraf edemeseler de ilk görüşte birbirlerine âşık olmuşlardır.

 
Slm bu dizi ikinci kez izleyisim super bi dizi ve ozellikle azizcan cok dikkatimi cekti bi an barisimia benzettim acikcasi ondan dikkatimi cekti onun yerini kimse alamaz ama azizcanda iyi bir oyuncu
 
Konusu güzelmiş, kızım beğenmiş eee o zaman izlemekten başka çare teşekkürler Dark
 
Beniim pek dizilerle aram yok izlediklerimde CNBC-e dizileridir.Ama hazan izliyecekmiş o bana anlatır artık ..

Teşekkürler Dark.
 
Deniz ve mehtap dizisi resimleriEsmerim şu an elimde bulunan tek resim. Daha sonra yini eklerim.
 
Moderatörün son düzenlenenleri:
Üst