Dekoratif ürünler

'Ev ve Dekorasyon' forumunda alemşah tarafından 6 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu


 1. İlgi çeken dekoratif ürün arayanların dikkatini çekecek eşyalar.

  Burun / Sümük / Şampuan

  [​IMG]

  Bu ürün banyolarına renk katmak isteyenler için ideal. Burun şeklinde tasarlanan, duvara yapıştırılan bu haznenin içine sabun veya şampuan doldurup, sıvıya sümük muamelesi yapabilirsiniz.

  Meyve Hamağı

  [​IMG]

  Ürün, tasarımı ile mutfaklara ayrı bir hava katıyor. Meyvelerinizi hamağa yerleştirip güzel bir görünüm kazandırabilirsiniz.

  Modern Gazlı Lamba

  [​IMG]

  Sergio Silva tarafından tasarlanan bu ürün, ampul şeklinde bir gazlı lamba. Her sanatsal çalışmanın abidik gubidik açıklaması olduğu gibi bu ürün için tema, ‘ modern aydınlatmanın kaynağı ‘ olarak belirlenmiş. Bu güzel tasarım, fiyatına rağmen dünya çapında iyi bir satış grafiği yakalamış.

  Külah Aydınlatması

  [​IMG]

  Tasarım bir Japon firmasına ait. Resimde de gördüğünüz üzere külah üstü dondurma şeklinde dizayn edilen bu ürünün, dondurmayı, tatlıyı,çikolatayı aklımıza getirerek kilo almamıza yol açacağı muhtemeldir.

  Işıklı Yastık

  [​IMG]

  Işıklı yastık Linus Kutavicius tarafından tasarlanmış. Pamuktan yapılmış kılıfı temizleme kolaylığı sağlamakta. Led teknolojisi kullanılarak yapılan bu yastık bebeğinizin odasında veya evinizin herhangi bir köşesinde değişik bir dekorasyon malzemesi olarak kullanılabilir.

  Havlu musluk

  [​IMG]

  Benim çok hoşuma giden pratik ve dekoratif bir ürün. Bu Musluğa havlunuzu da asabiliyorsunuz, tasarım ona göre yapılmış.

  Gölge Sandalye

  [​IMG]

  İlginç bir sandalye tasarımı. Sanki boşlukta ayakta duruyor fakat altında gözüken gölge aslında sandalyenin parçası ve bu sayede ayakta duruyor.

  Bilimkurgu Filmi mi? Hayır Sadece Çeşme

  [​IMG]

  Resimde gördüğünüz çeşme dokunamtik bir ekrana sahip. Eğer bu çeşmenin başına ilk kez geliyorsanız sıcaklığı ayarlıyorsunuz, kayıt ediyorsunuz, daha sonraki gelişlerinizde yüz tanıma sistemi sayesinde sizin suyu ne sıcaklıkta kullandığınızı ve hızını size göre otomatik ayarlıyor. Üşengeçliğin bu kadarı :).

  Duvar Süsü

  [​IMG]

  Değişik bir duvar süsü. Kuşları istediğiniz pozisyonda ayrı ayrı duvarınıza yapıştırabiliyorsunuz ve değişik renkleri de mevcut. Aslında Türkiye’de de geliştirilmesi gereken bir olay. Alternatif bir dekorasyon malzemesi olarak kullanılabilir. Kahrolsun boşduvarlar! Marketlerde görmek istiyoruz, üreticilere duyurulur.

  alıntı
   


Yükleniyor...