Değişik sabun modelleri

'Ev ve Dekorasyon' forumunda alemşah tarafından 1 Nisan 2010 tarihinde açılan konu


 1. Değişik sabun modelleri
  [​IMG]
  Değişik türde ve kokuda ilginizi çekebilecek türde sabunlar.Bu sabunlar bulunabilirmi bilmiyorum ama dikkat çekici.
  Temizliğin tuhaf halleri
  Temizliğin vazgeçilmez parçası sabunlar da günümüzde tasarım kurbanı oldular. İşte birbirinden tuhaf ama bir o kadar da gerçekçi sabunlar...

  Bebek eli sabunları

  Kulağa ne kadar tuhaf geliyor öyle değil mi? Ama bu sabunlar gerçek. Aynı bebek elini andıran bu sabunlar gerçek bir bebek eli boyutunda. Renkleri de gerçek ten rengi tonlarında. Bu ilginç formdaki sabunların kokusu da bir hayli ilginç. Daha yumuşak ve bebek kokusunu andıran kokuları var.

  [​IMG]
  Et sabun

  Banyo dolabınızda görürseniz bu et parçasının burada ne işi var demeyin. Görmüş olduğunuz aslında bir sabun. Yalnız bu sabunun ilginç tarafı aromatik bir kızarmış et kokusuna sahip olması. Et gibi kokmak istermisiniz bilemiyoruz ama görmüş olduğunuz dev bir banyo sabunu.

  [​IMG]

  Akvaryum balığı sabunu

  Naylon bir poşet içinde akvaryumcudan yeni alınmış japon balığı gibi görünebilir ama görmüş olduğunuz aslında balık değil bir sabun. Ne kadar gerçekçi duruyor öyle değil mi?

  [​IMG]

  Dondurma çubuğunda sabun

  Sakın aldanıp da bir ısırık atmaya kalkmayın. Çünkü görmüş olduğunuz bir sabun. Müthiş bir serinletici dondurma gibi görünse de aslında öyle değil. Kokuları da aynı meyveli ve çikolatalı dondurma gibi... En aldatıcı yönleri de herhalde bu kokuları.

  [​IMG]

  Oyun konsolu sabun

  Gerçek zannedip de oyun oynamaya kalkmayın sakın! Çünkü bu bir oyun konsolu değil. Yalnızca bir sabun...

  [​IMG]

  Parmaklıklı sabun

  Tamamen parmaklarınıza geçirebileceğiniz bir aparat olarak tasarlanmış. Yüzde yüz gliserinden oluşuyor.

  [​IMG]

  Suşi sabun

  Gerçek bir suşi tutkunuysanız eğer, bu sabun tam size göre. Bu sabun menüsünden mutlaka bir tane edinin!

  [​IMG]

  Dışkı şekilli sabun

  Evet biraz mide bulandırıcı ama bu görmüş olduğunuz şey aslında işlevi açısından tam bir tezatlık örneği. Temsil ettiği şeyin aksine oldukça hijyenik.

  [​IMG]

  Tetris sabun

  Bu renkli parçalar birbirini nasıl da tamamlamış öyle değil mi? Oyun oynamaktan keyif alanlar için özel olarak tasarlanmış.

  [​IMG]

  Bira sabun

  Gerçek bir bira gibi kokuyor. Evet bira tutkunları! Bu sabun tam size göre. Buram buram bira kokusunu banyonuzda hissetmek isterseniz eğer, bu sabun size göre...

  [​IMG]

  Çekmece sabun

  Oldukça zekice tasarlanmış bu üçlü set sabun ergonomik tasarımıyla oldukça ilgi çekici.

  [​IMG]

  Şef sabun

  Görüntüsü aynı bir tava yüzeyini andırıyor. Kokusu da biraz sarımsak, biraz balık ve soğan karışımını andırıyor. Mideniz kaldırabilirse kullanabilirsiniz.

  ekolay