Dağınık topuz yapmanın püf noktası

'Moda Rehberi' forumunda cCasT tarafından 3 Oca 2011 tarihinde açılan konu

 1. Dağınık topuz modelleri  Dağınık topuz, kadınlara en çok yakışan saç modellerinden biridir. Hem seksi hem sevimli bir görünüm verir, hem de her yüz tipine gider.

  Saçlarınız uzunsa ve onları serbest bırakmayı pek tercih etmiyorsanız, dağınık topuz modeli sizin için iyi bir alternatif olabilir. Yüzünüzün şekli ne olursa olsun, saç renginiz ne olursa olsun, topuz her kadına yakışan ender modellerden biridir.

  Adrienne Bailon'un saçının arkası görünmese de, nasıl olduğunu az çok tahmin ediyoruz. Bukleli saçları aynı renk küçük firketelerle arkaya toplanmış. Saçlarının arka kısmı oldukça kıvırcık ve kalabalık gözüktüğü için şık bir saç bandıyla saçlarının önlerini toplamış. Bu saç, hem gece için çok şık hem de gündüz için çok pratik.

  Genç, dinamik ve çok hareketli bir topuz modeli. Önlerdeki kısa saçlar ortadan ikiye ayrılmış, aradan uzun saçlar çıkarılmış. Saçın arkası ise kalın tutamlar halinde parça parça arkada tutturularak topuz yapılmış.

  Seksi ve sofistike tam bir kırmızı halı topuzu! Özel geceler ve davetler için topuz düşünüyorsanız bu model birebir. Taşlı toka saçın ihtişamına destek vermiş.

  Muhteşem Jessica Alba'nın muhteşem topuzu! Saçlar arkadan toplanmış ve tutam tutam birbirlerinin içine geçirilerek topuz yapılmış. Öndeki saçlar ise geriye doğru taranarak kendi halinde bırakılmış.

  Sarışınlar için bir başka topuz önerisi... Ensede hafifçe toplanmış saçlar ve önde serbest bırakılmış kısa saçlar. Doğal ve kendi halinde bir topuz modeli.

  Genç yıldızların da tercihi dağınık topuz hem trendi hem şık görünüyor. Bu topuzu jean üstüne bile deneyebilirsiniz. Ne kadar dağınık olacağı size bağlı!

  Dağınık topuzun yandan toplanmış modeli! Tepesi hafif kabarık, yandan bir tutam saç serbest bırakılmış, ensede öylesine toplanmış gibi görünen saçlar... Harika! İşte budur! Hem nostaljik bir havası var hem de çok elegan ve modern çizgiler taşıyor.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 12 Ara 2012
Yükleniyor...