Combo Nasıl yapılır Resimli Anlatım knight Online

Combo Nasıl yapılır Resimli AnlatımSkill Dizişiniz Aşağıdaki gibi olmalı

Combo Sırasında 2Elinizde Klavyede Olacak.. Aksi Taktirde Çok Zor. Combo Sırasında Hangi Tuşlara basacağınızı Gösteren Resim..

Genelde 1 v 1 de Kullanılır..Düşman'a Yaklaştık ve Sağ Elimizi Mause'den Çekip Klavyeye Yerleştiriyoruz..

Sağ Elimiz 5678 Tuşlarına Sürekli ßasacak.. Hepsi Aynı anda Değil İşaret Parmağı Sonra orta Sonra yüzük sonra Serçe; Mümkün Olduğu Kadar Aynı Anda ßasmayın Ama Çok Seri Olun. Sizi Hayatta tutacak Olan Sağ Eliniz Resimdeki Tuşlara ßasılacakSol Eliniz Atack Yapacak.! ßir yandan Sürekli "R" ye ßasarken ßir yandanda Atack'ı Yapıcak.. "Arada Light Feet'e ßasmayı UNutmayın" Çok Sakin ßir Şekilde F1 deki 3xSkilimizide Kullanacağız..


Taßi ßu Arada Sağ Elimiz Hiç Durmuyor Sürekli 5678 Çalışıyor.. F1 deki 3 Skilimizde ßittikten Sonra Hemen F2 Geçip Skillerimizi Vurmaya ßæşlıyoruz..


F2deki Skilleride Vurduğumuzda Hemen F3xGeçip Kalan Tek Skilimizide Vuruyoruz. Sonuncu Skilimizi Vurduğumuz andan İtißaren En Önce Açılacak Skiller Zaten F3 'ün 3.ve 4. Sırasında Sizi ßekliyor Olacak..1 Saniye Ara İle Açılan 2xSkilimizde Vurduktan Sonra Hemen F1 Geçiyoruz.
F1 de Spike ßizi ßekliyor Spike vuruyoruz.Thrust Açılmış ßizi ßekliyor Oluyor Onu vuruyoruz Prince Açılmış ßizi ßekliyor Oluyor.ßöylelikle hiç ßeklemeden Skill Vurmuş Oluyoruz.

 
Moderatörün son düzenlenenleri:
Üst