CHP'de toplu istifa 30 temmuz 2011

'Haberler' forumunda ZeuS tarafından 30 Tem 2011 tarihinde açılan konu

 1. [​IMG]
  CHP toplu istifa haberi,
  chp toplu istifa

  CHP Sakarya İl Başkanı ve 9 üye istifa etti..CHP Sakarya İl Başkanı Yaşar Erdem 9 yönetim kurulu üyesi ile birlikte istifa ettiklerini açıkladı.
  Yaşar Erdem AA muhabirine yaptığı açıklamada, dün yaptıkları yönetim kurulu toplantısında görevden istifa etme kararı aldıklarını söyledi.

  Yönetim kurulundaki üyelerin işleri nedeniyle çalışmalara yeterince ilgi gösterememelerinin istifaya neden olduğunu belirten Erdem, ''Yorulan arkadaşlarımız da vardı, onun için böyle bir karar aldık. Benimle birlikte yönetim kurulundan 10 kişi istifa etti, 3 kişi istifa etmedi. 2 kişi de toplantıya gelmedi. Yönetim düştü, bundan sonra Ankara'dan il başkanı atanacak ve o yönetim kurulunu belirleyecek. Kongreye kadar yeni yönetim devam edecek'' dedi.

  Erdem, 15 üyeden oluşan yönetim kurulundan 10 üyenin istifa etmesi nedeniyle il yönetiminin düştüğüne dikkati çekerek, ''Arkadaşlarımız işlerinin yoğunluğu nedeniyle toplantılara katılamıyorlardı. Seçim çalışmaları nedeniyle yorulan arkadaşlarımız vardı, bırakmak isteyenler oldu. Ramazandan itibaren yeni bir çalışma dönemine girecektik, benim de bırakma talebim oldu. 'Bırakalım, yeni yöneticiler gelsin' dedik, böyle bir karar aldık'' diye konuştu.

  AA
   
Yükleniyor...