Ceyla Gölcüklü vasiyeti son mesajı

Ceyla Gölcüklü vasiyeti,
Ceyla Gölcüklü son mesajı,
Ceyla Gölcüklü son resmi,

PANKREAS kanserine yakalanan ve Amerikan Hastanesinde beyin ölümü gerçekleşen Ceyla Gölcüklü için dailyrentalwebsite.com adıyla günlük kiralanan internet sitesinden bir veda mesajı yayınlandı:

“I am not that much lucky to live a longlife and I will be already dead when you read that message. What I would like for human being is to beat the cancer. Good bye!


(Uzun bir ömür yaşayacak kadar şanslı olmadım ve siz bu mesajı okuduğunuzda ölmüş olacağım. İnsanlık için dileğim, kanseri yenmesidir. Elveda.)

Siteyi ailenin kiraladığı iddia edilirken, Gölcüklünün ölmeden önce ailesine vasiyet etmiş olabileceği ileri sürülüyor.

Ceyla Gölcüklü hakkındaki son iddiaya göre; ailesi, yaşam destek ünitesinden çıkardığı Gölcüklüyü dün sabah büyük bir gizlilikle, babasının mezarının bulunduğu Muğlanın Ula İlçesine götürdü. İngilteredeki boşanma davasında eşi Ceri Shahnavazdan 140 milyon lira tazminat alan Ceyla Gölcüklünün mirası, 15 yaşındaki kızı Laraya kalacak. Laranın velayetinin babası milyarder Azeri işadamı Ceri Shahnavaza geçmesi bekleniyor. Shahnavaz, kızı Lara 18 yaşına gelene kadar, bu mirası yönetecek.

Siteyi ailesi kiraladı
dailyrentalwebsite.comun sahibi Kamil Volkan Gündüz, Ceyla Gölcüklü için siteyi ailenin 1 günlüğüne kiraladığını söyledi. Sitenin günlük ücreti, 365 dolar.

Linkleri görmek için üye ol Giriş yap veya üye ol.
 
Son düzenleme:
Üst