Cem Yılmaz Delirdi

'Haberler' forumunda karakız tarafından 4 Mart 2010 tarihinde açılan konu


 1. [​IMG]

  Ünlü komedyen Cem Yılmaz'a deli gömleği giyip birbirinden çarpıcı pozlar verdi...

  Yayın hayatına yeni başlayan "46" dergisi ilk sayısında Cem Yılmaz'ı kapağına taşıdı. Çekimleri ünlü fotoğrafçı Mehmet Turgut gerçekleştirdi. Deli gömleği ile objektifin karşısına geçen Cem Yılmaz sadece poz vermekle kalmadı, aynı zamanda kırık burun makyajını da kendi elleriyle yaptı.
  Cem Yılmaz dergiye verdiği röportajda da Yahşi Batı için yapılan eleştirilere şöyle yanıt verdi:

  “Eleştirilere filmdeki kelebek sahnesiyle cevap vermek isterim: Nereye baktığın değil, ne gördüğün önemli!. Tarihin bir köşesinde kalan cevap, şimdi ulaşmış oldu muhattabına. Eleştirilere sonradan cevap vermek daha güzel oluyor. Ben o soruyu hala nasıl hatırlıyorsam o da hatırlamalı Bu film için de Daha kısa olabilirdi, 10 dakikada toparlanabilirdi diyen biri var. Film 10 dakika da olabilirdi ama 10 dakikaya sıkıştırdığım filmi anlamayacak olanlar da var. Üstün zekalılara film yapmıyoruz, ben de normal bir insanım. Bazıları çok genç yaşlardan itibaren sahnede ahkam kestiğimi düşünüyorlar. Cem de çok zeki çocuk diyorlar. Ama ben çok zeki biri değilim, normalim. Benim çıkardığım bu kadar, daha kısasını yapamam. Hızlandırılmış kurslarımız yok, kısa film merakım da yok, hiçbir zaman olmadı

  Başkasının sıfırdan kurduğu bir filmde oynayıp oynamayacağı sorusuna da Cem Yılmaz şu yanıtı verdi: “Mümkün tabii ama kimsenin beni oyuncu olarak seçeceğini düşünmüyorum. Çünkü insanlarla çok fazla ilişkim yok. Bu da karikatür gibi bir şey. Neredeydin? sorusuna Red Kit bardaydık, hep sinema konuştuk diyeceğim bir dünyam yok benim. Laf arasına Çok yoğunum, oradan oraya gidiyorum cümlesini sıkıştırmıyorum. Ne yani civadan daha mı yoğunsun?

  Delilik sembolü olan 46 rakamıyla özdeşleşen dergi iki ayda bir yayınlanacak.

  Mynet