Çayda erimeyen bisküvi

'Teknoloji Haberleri' forumunda YAREN tarafından 31 Ağustos 2009 tarihinde açılan konu

1. Cevap: Çayda erimeyen bisküvi

Vayyyy 25.5

2. Flu

Flu

Cevap: Çayda erimeyen bisküvi

Bende çaya büsküvi batırmaya bayılan biriyim ama asrın da sorunu değildi kanımca:) çok sevimli paylaşım teşekkürler;)

3. Cevap: Çayda erimeyen bisküvi

vayy be teşekkürler :)

4. Cevap: Çayda erimeyen bisküvi

Yaşasın bisküviler çaya :f30:

5. Cevap: Çayda erimeyen bisküvi

Ben sevmediğim için sevenlerin adına sevimdim..bu konuyu okurken aklıma birde hani bisküvi arasına lokup sıkıştırlarya o geldi ne kel alakaysa çünkü onuda sevmem :)

6. Cevap: Çayda erimeyen bisküvi

Bisküvi arasına lokum sıkıştırma nedir Ezlem onuda ilk kez duyuyorum.:f30:

7. Cevap: Çayda erimeyen bisküvi

İngilizler gerçekten aşmış kendini daha neler göreceğiz acaba :)

8. Cevap: Çayda erimeyen bisküvi

Hiç duymadım deme Yaren ..Çok güzel olur :D Bisküvi arası lokum :D :f196:Ayrıca bu buluş iyi olmuş bazen bisküviyi batırırsın çıkaramadan pat diye düşer içine..Uğraş dur :f30:

9. Cevap: Çayda erimeyen bisküvi

Bayılırım ben de çaya bisküvi batırmaya. Bunu buldukları iyi oldu. :f196:

10. Cevap: Çayda erimeyen bisküvi

Yarenciğim hemen tarifini vereyim sana malzemeler:düz kremasız her hangi bir bisküvi ve lokum :f196:Şimdi 2 tane bisküviyi alıyorsun birinin üstüne lokumu koyup diğeriylede kapatıyorsun(tost gibi..:)) sonra yiyorsunn..:f40:

11. Cevap: Çayda erimeyen bisküvi

Açıktım bir anda :) Ezlem ablanın tarifini uygulamak geldi içimdende oruç malum :( iftarda yaparız artık :f40:

12. Cevap: Çayda erimeyen bisküvi

:oops: Araştırdım evet öyle bir gelenek varmış..Bizim çocukluğumuzda bisküvi ve lokum lüksümüz yoktu maalesef.:f40: Ekmek arasına küpşeker sıkıştırırlardı.Fırından yeni çıkmış taze ekmekle bir lezzetliydi ki sormayın.:f30:

13. Cevap: Çayda erimeyen bisküvi

Ben Çaya Büskivi Batırmayı Sevmiyorum Ama Bilgi İçin Teşekkürler Yaren Abla

Yükleniyor...