Can Bonomo hakkında bilgi

'Biyografi' forumunda EyLüL tarafından 10 Ocak 2012 tarihinde açılan konu


 1. Can Bonomo hayatı hakkında bilgi
  Can Bonomo kimdir hakkında bilgi

  Can Bonomo, müziğe küçük yaşlarda gitar çalarak başladı. Ortaokul ve lise boyunca sürdürdüğü müzik çalışmalarına İstanbul’da devam etti. 17 yaşında İstanbula açılmaya karar veren Bonomo, müzik dünyasına ses prodüksiyonculuğu yaparak atıldı.

  Can Bonomo Bilgi Üniversitesi’nde Sinema-Televizyon Bölümü’nde okudu. Üniversite yıllarında Radyo Klas, Number One FM ve Radio N101’de radyoculuk yaptı. Daha sonra, televizyona geçerek Number One TV ve MTV’de televizyon programları hazırladı.

  Can Bonomo Televizyonculuk kariyeri süresince çeşitli reklamlarda rol aldı.  Can bonomonun müzisyenlik kariyeri,demosunu Can Saban’a gönderdiğinde yeni bir boyut kazandı.

Lise ve üniversite yıllarında amatör müzik gruplarıyla İzmir ve İstanbul'da birçok konser veren Bonomo, sonunda "Hazırım" diyerek ilk albümü için kolları sıvadı. Yaklaşık iki yıllık hummalı bir hazırlıktan sonra da Ocak 2011’de Can Saban'ın yapımcılığı ile ilk albümü Meczup yayınlandı.

  [​IMG]

  Can bonomo şu anda yaptığı doğaçlama müzik ve sohbetlere, takipçilerini de dahil ederek, kendine özgü online performanslar yapıyor.

  Can Bonomo'nın aldığı ödüller

  38. Altın Kelebek Televizyon Ödülleri 2011 'En İyi ÇıkışYapan Solist

  8.Radyo Boğaziçi Müzik Ödülleri 2011 'En İyi ÇıkışYapan Sanatçı
   


Yükleniyor...