C V Örneği :)


Böyle bir özgeçmiş (CV) daha önce gördünüz mü?


Sevgilii Human Resources (insan Kaynaklan) elemanları! Şu an benimle ilgilenmediğinizin farkındayım, çünkü ben yeni bir mezunum. Tarsus Amerikan Lisesi+Koç Ü. Ekonomi bölümü mezunuyum, ingilizce'm çok iyi ama yakında unutacağım (7 sene Tarsus Amerikan+4 sene Koç - l} sene ingilizce).

Bilgisayarla aram çok iyi.

Fifa99'un kralıyım (Daha iyi olduğunu iddia eden genel müdürünüz falan varsa kapışalım!). Counter Strike'ta bir numarayım. Bunun yanında önemsiz de olsa Word, Excel, hepsini biliyorum. Siz "Ofis programlan" diyorsunuz. Sizi hiç ilgilendirmediğini biliyorum ama Flash 5.0, Frontpage 2000 gibi programlan da biliyorum. Biraz da HTML vejava... Boş zamanlarımda sinemaya giderim, müzik dinlerim falan filân da bundan size ne ki? inanmıyorsanız söyleyeyim: En son Driven filmine gittim. Biliyorum hâlâ inanmıyorsunuz, bu yüzden film hakkında izlenimlerimi söyleyeceğim: Yarış sahneleri harika çekilmiş ama filmde iş yok. Hâlâ inanmıyorsanız Allah size akıl fikir versin. Neyse konuya gelelim. Beni işe almak için başvurmak istiyorsanız, e-mail yoluyla şirket hakkında detaylı bilgi verip mail adresimden ulaşabilirsiniz. Not: Eksik gönderilen şirket bilgileri sizin hemen elenmenize yol açabilir. Biraz da işi kabul etme prosedüründen bahsedeyim. Gönderilen başvurulardan sonra 8 teste tabi tutulacaksınız. Bu testleri geçerseniz yazılı ve sözlü mülakatlardan sonra şirketinizin bütün elemanlarına ingilizce sınavı uygulanacak. Bu arada genç bir şirkette çalışmak istiyorum (Yaş ortalaması 25'i geçmeyecek!). Birden fazla şirket bütün testleri geçerse averaja bakılacak, o da eşitse kendi aranızda oynanan maçlara bakılacak. O da eşitse yazı tura atacağım. Şu anda elimde 36 değişik şirkete ait red mektubu var. Bunları çerçeveletip duvarıma astım ama artık duvarda yer kalmadı. Bu yüzden sadece ciddî başvuruları değerlendireceğim.
 
Son düzenleme:

bende flash yaparım karınca kararınca, msn ve chat sohbetleri özürlüyümdür, on parmak daktilo kullanırım ama daktilo tarih oldu biraz uğraşırsam photoshopu çözerim, resim üzerine yazı yazar, forumda uyuz yorumlar yaparım bende uygun bir iş aramaktayım ne iş olsa yaparım abiiii
 

Eeee adam işe alınmışmı... Yoksa müdür gerçekten sıkı fifa 99 cumuymuş... Nolmuşş yaa... Merak ettim sonunu.... El yazısı Cossack abimin el yazısına çok benziyor yazan o olmasın??????
 

paylaşım için teşekkürler by_tual
bende hiç başlamıym hazan sen yine bir çok şey biliyorsun ben hneüz flaşh hazırlamayı bile bilmiyorumm:f1:
yine aklıma geldi yoldum saçlarımı :D
 

Birden fazla şirket bütün testleri geçerse averaja bakılacak, o da eşitse kendi aranızda oynanan maçlara bakılacak O da eşitse yazı tura atacağım. Şu anda elimde 36 değişik şirkete ait red mektubu var. Bunları çerçeveletip duvarıma astım ama artık duvarda yer kalmadı. Bu yüzden sadece ciddî başvuruları değerlendireceğim.
çok güzel bir yazıemeğine sağlık BY_TUAL
 

Ben şirketin sahibi olsam kesin işe alırdım. Haaaa maarifetlerinden değil. Özgüveninden.
 
Üst