Büyük beden pantolon seçimi

'Sorun Cevaplayalım' forumunda Wish tarafından 15 Ağustos 2011 tarihinde açılan konu


 1. Büyük beden elbise modelleri üzerinde giderken aslında hiçbir bayanın vazgeçemeyeceği pantolonları da es geçmek istemedik çünkü bayan büyük beden giyimde en çok aranan ve tercih edilen kıyafetler arasında bulunan siyah pantolonlar, hanımların vazgeçilmezi halini almış bir duruda.

  İlk önce üstünde durmamız gereken nokta, nasıl pantolon giymemiz gerektiğinde. Kilolarımızı saklamak için geniş pantolonlar giymek yerine, dökümlü kumaştan dikilmiş düz kesim pantolonları giymek. Bu tarz pantolonlar kilolarınızı daha rahat saklayacak ve çok daha güzel bir görünüm oluşturacaktır.

  Bu pantolonlarımızı kombin ederken gömleklerimizden yaralanmakta mümkün; çünkü en az düz siyah pantolon kadar bizi kurtaran bir diğer nokta ise beyaz gömlektir. Bu sene zımbalı ve taşlı gömlekler ve yaka da bebe yaka kullanımı oldukça moda. Düz siyah pantolonunuzu beyaz bebe yaka üzeri taşlı, desenli veya zımbalı gömlekleriniz ile kullanarak kombin edebilirsiniz. Bu kombinin yanında siyah topuklu bir ayakkabı ve çanta ile destekleyebilirsiniz.

  Bununda yanı sıra gömlekler dışında tercih edebileceğiniz bir diğer detay ise dökümlü büyük beden bluzlar. Degaje yaka, yarasa kol bluzları kullanabileceğiniz gibi düz yaka bluzları da şık kolyeler ile kombin edebilirsiniz.
    2. Cevap: Büyük beden pantolon seçimi

  Elastik beli olan pantolonlardan almayın. Düz kemerli ve dökümlü kumaştan hazırlanan pantolonları tercih edin.
   


Yükleniyor...