Büyük beden abiye elbise modelleri 2016

'Kadınların Dünyası' forumunda Habibe tarafından 18 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu


 1. Büyük beden abiye elbise modelleri 2016

  [​IMG]
  Kim istemez ki incecik manken gibi bir vücudu olsun, her istediğini giysin, hiç düşünmeden gidip istediği elbiseyi alsın… Ama olmayınca olmuyor işte ne yapalım. Dünyanın sonu değil ya… Bundan birkaç sene öncesine kadr büyük beden kıyafet bulmak işkenceden beterdi. Saatlerce süren keşif gezilerinden sonra içe sinmeyen bir elbise mecburiyetten alınırdı çoğu zaman. Yada hiç bunlarla uğraşmayıp kumaşı kapıp terziye götürürdü balık etli bayanlar.

  Ama inanın zaman değişti. Kabuğunuzdan sıyrılın ve şöyle bir çevrenize bakın. Artık kilolu olmak öyle korktuğunuz kadar sorun değil çünkü büyük bedende de seçme hakkı artık size verildi. Üretici firmalar hem bedende hemde renk seçeneklerinde sınır tanımıyor artık.

  Üstelik vücudunuzun hangi bölgesinden şikayetçiyseniz o bölgeyi gizlemeye yönelik sihirli dokunuşlar yapan elbiseler bile üretiliyor. Şimdi gelelim konumuza yani büyük beden abiye elbise modelleri 2015… Artık siyaha tıkılıp kalmayan büyük beden bayanlar her rengin güzelliğini üzerlerinde taşıyacaklar. Özellikle pudra renkleri bu senenin ve önümezdeki senenin vazgeçilmez renkleri arasında. Ama ben illa siyah giyinip daha zayıf görüneceğim diyorsanız ona da saygımız sonsuz.

  Fazla kiloları isterseniz zarif tüllerle gizleyin isterseniz payetlerle göz ardı edin. Ama unutmayın ki büyük göğüsleri V yaka dekolteyle kapatmalı, kalın kalçalar içinse robadan elbiseler tercih etmelisiniz.

  Aşağıda sizler için büyük beden abiye elbise modelleri 2015 hazırladık. Bakalım beğendiğiniz bir elbise çıkacak mı?

  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]